Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma od nieruchomości
#1
Hej,

Planuje wyjechanie z Polski na jakoś dłużej, i chcę wynając moje mieszkanie. Potrzeba mi kogoś kto zajmie się wszystkmi dokumentami gdyż nie będe mieć na to zbytnio czasu.Szukałam czegoś pod hasłem administracja wspólnoty mieszkaniowej. Wyskoczyla mi stronka zajmująca się tego typu rzeczami, a mowa tu o https://www.m4.krakow.pl/. Ktoś może korzystał z ich usług? Jakie macie doświadczenie z firmami tego typu. Lepiej oddac to komuś czy zajmować się tym na własną reke?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Wiadomości w tym wątku
Firma od nieruchomości - przez Gosia4l - 03.12.2021, 12:18
RE: Firma od nieruchomości - przez bohunn - 06.12.2021, 09:23
RE: Firma od nieruchomości - przez Szymon31 - 06.12.2021, 17:18
RE: Firma od nieruchomości - przez samba66 - 05.01.2022, 13:29
RE: Firma od nieruchomości - przez berton - 14.01.2022, 20:22
RE: Firma od nieruchomości - przez samba66 - 22.01.2022, 17:20
RE: Firma od nieruchomości - przez antoni21 - 22.01.2022, 18:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama