Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
usunięcie zęba i brak apetytu
#4
A może jakieś musiki? Mój synek też nie bardzo chciał jeść, po tym jak usunęli mu mleczny ząbek, ale właśnie po zjedzeniu dwóch musów już było w porządku, jeżeli to będzie się jednak dalej utrzymywać, to może trzeba będzie pojechać do lekarza? A twój syn nie uciekał z gabinetu? Ja kiedyś jak poszłam z moim do dentysty, to mały zwiewał gdzie pieprz rośnie, dentysta nie miał podejścia do dzieci, za to później poszliśmy do gabinetu Vadamko w Koszalinie https://vadamko.pl/chirurgia-stomatologiczna-2/ i tam już było super. Dentysta zabawił synka, miał swoje sposoby na to by uspokoić dzieci, serdecznie polecam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
usunięcie zęba i brak apetytu - przez szpaczka - 18.01.2021, 17:02
RE: usunięcie zęba i brak apetytu - przez elamela - 22.01.2021, 15:54
RE: usunięcie zęba i brak apetytu - przez rint - 20.03.2021, 10:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama