Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peeling do ciała
#1
Hej, robicie sobie co jakiś czas peeling swojego ciała? Jak to wpływa na skórę?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Peelingi pozwalają pozbyć się martwego naskórka i jest to dla mnie świetne rozwiązanie, by zadbać o kondycję i zdrowy wygląd skóry. Mam thalasso peeling do ciała firmy Hildegard Braukmann. Dobrze działa on na ciało i usuwa martwy naskórek. Ujędrnia skórę i jej nie podrażnia.
Odpowiedz
#3
Peelingi przywracają skórze zdrowy wygląd, gdyż pomagają usunąć martwy naskórek. Wiele z nich ma działanie ujędrniające. U mnie najlepiej sprawdza sie peeling kawowy, który wykonuje sama Uśmiech
Odpowiedz
#4
Do codziennej pielęgnacji to polecam żel peelingujący od Bielendy z serii stress relief 2in1 z solą morską. Bardzo dobrze peelinguje i można go codziennie używać, dzięki czemu delikatnie pielęgnujemy i wygładzamy skórę Wink. Bardzo fajnie sprawdza się zarówno jako peeling, jak i żel myjący
Odpowiedz
#5
ja staram się systematycznie Uśmiech Ale lepsze efekty zdecydowanie dają peelingi naturalne Uśmiech
Kosmetyki naturalne są spoko w takiej drogerii online, jak coś sobie sprawdź cosmeticos.pl Uśmiech Są rewelacyjne!
________________
https://www.helfy.pl/forum/zadbane-cialo...ment-18690
Odpowiedz
#6
Poza peelingiem uwielbiam jeszcze olejowanie ciała i włosów. Olejki Kneipp bardzo mi przypasowały.  To są chyba moje dwa ulubione zabiegi jeśli chodzi o ciało i minimum raz w tygodniu staram się robić sobie takie domowe spa.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A słyszałyście o peelingach solnych z olejkiem arganowym? Wówczas po wykonaniu peelingu skóra jest miękka i nie potrzebuje dodatkowe nawilżenia.
Odpowiedz
#8
(21.04.2020, 06:08)Henrietta napisał(a): Poza peelingiem uwielbiam jeszcze olejowanie ciała i włosów. Olejki Kneipp bardzo mi przypasowały.  To są chyba moje dwa ulubione zabiegi jeśli chodzi o ciało i minimum raz w tygodniu staram się robić sobie takie domowe spa.
A którym olejkiem konkretnie robisz to olejowanie? Chciałabym zacząć takie zabiegi ale totanie nie wiem co wybrać... próbowałam z olejem kokosowym raz i to była porażka
Odpowiedz
#9
A dlaczego nie zafundować sobie takiej przyjemności w sprawdzonym miejscu? Jeśli szukacie dobrego SPA, to zdecydowanie powinniście zajrzeć do https://jadoreinstytut.com/vouchery-indywidualne/ Czuję, że to może być dla Was zdecydowanie najlepszym wyborem w kontekście poprawy stanu Waszego ciała i regeneracji organizmu. Będziecie z tego zadowoleni Uśmiech
Odpowiedz
#10
Co jakis czas trzeba pozbyc sie starego naskórka wiec piling to fajna sprawa Uśmiech do pilingu stop mam piling z serii minty fresh foot care a do twarzy maseczke 2w1 z pilingiem z luffa i drozdzami, oba produkty sa z bielendy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama