Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
monitoring
#1
Hej, szukam firmy, zajmującej się sprzedażą oraz montażem kamer. Znacie kogoś, kto wykonuje monitoring bydgoszcz?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
monitoring do jakiegoś dużego obiektu?

___
wideodomofon eura
Odpowiedz
#3
Ja niedawno dowiedziałem się, że monitoring wizyjny odpadów jest konieczny. Na szczęście znalazłem firmę, która się szybko tym zajęła i podczas kontroli nie miałem żadnego problemu. Polecam sprawdzić obecne przepisy dotyczące gospodarowania odpadami w firmach.
Odpowiedz
#4
To polecam złożyć monitoring wizyjny, który jest sprawdzonym systemem od wielu lat. Mój brat korzysta z takiej formy monitoringu i jest bardzo zadowolony.
Odpowiedz
#5
Dobry monitoring to podstawa, jeśli chcecie skutecznie zabezpieczyć swój dom przed próbami kradzieży i oczywiście włamań podczas nieobecności. Nas z żoną często nie ma w domu w ciągu tygodnia, ale i kilka razy w roku wyjeżdżamy na różne wakacje. Dlatego dom musi być odpowiednio zabezpieczony przed różnymi sytuacjami. My zdecydowaliśmy się na zewnętrzną bezprzewodową https://orllo.pl/kamera-zewnetrzna-wifi-...am-e4.html PowerCam E4 z jakością nagrań full hd, ale i trybem nocnym do 15m
Odpowiedz
#6
po co brać jakieś firmy mój mąż sam kupił zestaw monitoringu u lanberga i zamontował w domu nie jest żadnym fachowcem a fajnie sobie poradził i instrukcja zrozumiała pisana prostym językiem i cena o niebo niższa
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
jesli chodzi o monitoring, to moge polecic z czystym sumieniem kamerki z lanberga Uśmiech fajne są i w dobrej cenie
Odpowiedz
#8
W tym zadaniu z pewnością pomoże dobry elektryk, który oferuje takie usługi jak instalacje alarmowe. Dobrym wyborem będzie firma elektryczna szczecin: http://anluks.pl/firma . Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z tą firmą. Oni specjalizują się w instalacji systemów alarmowych oraz monitoringowych.
Odpowiedz
#9
W każdym zastosowaniu przemysłowym, takim jak monitoring, sprawdzają się monitory przemysłowe. Duży wybór takich właśnie specjalistycznych rozwiązań firmy EIZO znajdziecie tu: https://alstor.pl/produkty/monitory-biurowe/. To doskonałej jakości sprzęt i warto rzucić okiem. Myślę, że bez tego żaden monitoring nie będzie działał jak należy.
Odpowiedz
#10
Według mnie ciekawe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama