Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekarz Warszawa
#1
Cześć, właśnie przeprowadziłam się do Warszawy i szukam przychodni/kliniki gdzie będę mieć łatwy dostęp do różnych specjalistów czy laboratorium. Tak aby wszystko było w jednym miejscu co jest szczególnie ważne przy pracy na pełen etat i pozwoli oszczędzać czas wolny. Znajomy wspomniał o Centrum Medycznym Corten Medic i chciałam zapytać czy ktoś możr potwierdzić przychylną opinię i podzielić się doświadczeniami. Ważne jest dla mnie aby lekarze mieli ludzkie podejście oraz cierpliwość. Jesli chodzicie to jakiego lekarza rodzinnego i dentystę polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Powiem wam, że ostatnio poszukiwałam dobrej opieki ortopedycznej i znajomy podpowiedział mi, żebym koniecznie sprawdziła sobie ofertę Centrum Medycznego Gamma w Warszawie. Tam można znaleźć naprawdę profesjonalną opiekę ze strony lekarzy, którzy zrobią wszystko, żebyś wróciła do pełni sprawności. Z tego co wiem, to mają dwie placówki, więc można sobie wybrać tę, do której mamy bliżej. Ja muszę się zgłosić do nich na ulicę Bobrowiecką i mam nadzieję, że szybko i sprawnie pójdzie moje leczenie.
Odpowiedz
#3
Witam.
Poszukuje placówek medycznych, bo obecnie jestem poza domem, a moja córcia się rozchorowała. Muszę poprosić o zwolnienie z pracy właśnie z tego względu oraz zrobić jej test na covid. https://mediccentre.pl/specjalisci Co o tym sądzicie? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami oraz poradami dotyczącymi stanu zdrowia córki.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
A ja trafiłam na świetnych specjalistów w szpitalu medicover gdzie zajmują się leczenie endometriozy. Wiem że jestem pod dobrą opieką i dzięki nim udało się u mnie opanować tą chorobę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama