Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
firma
#1
Witam, poszukuję firmy, która pomoże mi w prowadzeniu podatkowej książki przychodów i rozchodów - słyszałam dobre opinie o Ofi-detal - znacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Prowadzenie Kpir jest tak proste, że można to robić samodzielnie.


_______
https://www.biznes.waw.pl/
Odpowiedz
#3
Samo prowadzenie firmy wymaga na pewno od ich właścicieli pewnego zrozumienia tematu i myślę, że również powierzchownej wiedzy podatkowej. Od razu chciałbym zachęcić każdego do zapoznania się z wpisem http://www.najlepszemedia.pl/co-zmieni-s...2022-roku/ aby wiedzieć dokładnie co zmieni się w podatkach od 2022 roku.
Odpowiedz
#4
Aby nasza firma się rozwijała i miała dobry wizerunek wśród konkurencji, a także obecnych i przeszłych pracowników, warto nawiązać współpracę z firmą: https://antal.pl/ , w której pracują specjaliści z branży Hr. i nie tylko. Taka współpraca pomoże nam zatrudnić najlepszych pracowników z danego sektora i branży, a także przeprowadzi badanie wizerunkowe. Warto być na bieżąco, jeśli chodzi o nowe trendy, a także być na bieżąco na temat aktualnych rynkowych standardów płacowych. Polecam zapoznać się, z całą ofertą firmy i pomyśleć o nawiązaniu współpracy.
Odpowiedz
#5
Mi też się marzy moja własna firma,gdzie sama sobie szefem będę. Ostatnio czytałam o czymś takim jak kurier franczyza i poważnie opcję rozważam. Jedyne co jest potrzebne to lokal gdzie będą przyjmowane paczki, nie jest potrzebna żadna dodatkowa inwestycja
Odpowiedz
#6
Na pewno teraz ciekawym rozwiązaniem jest rozliczanie się przez https://useme.com/pl/ Uśmiech wszyscy copywriterzy, programiści i wiele innych osób na tym może skorzystać
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jeśli zależy Wam na klientach, to na pewno warto stawiać na nowoczesne rozwiązania. Czytałam, że wtyczka od Bookero.pl posiada wiele funkcji, które są przydatne dla klientów i przedsiębiorców. Klient może zarezerwować termin wizyty bez wychodzenia z domu, a Wy możecie ustalić grafik czy cennik usług. Przyda się to w każdej branży, także w gabinetach kosmetycznych.
Odpowiedz
#8
W firmie ważny jest rozwój. Czasami może to być pracochłonne i drogie, dlatego można pomyśleć o wsparciu. Dużo korzyści daje franczyza. Wasza firma może działać pod solidną marką, którą doceniają klienci. Przedsiębiorcy mogą też liczyć na wsparcie i wskazówki od przedstawicieli danej sieci. Na pewno klienci też to docenią.
Odpowiedz
#9
My też otwieramy firmę zajmująca się kompleksowymi porządkami. Planujemy więc zainwestować teraz w takie
maszyny, jak podesty ruchome . Ponieważ będziemy przeprowadzać również prace porządkowe na wysokościach, także będą nam potrzebne. Może przy okazji wiecie, gdzie mogę dostać takie maszyny?
Odpowiedz
#10
(14.02.2022, 20:53)muffinka napisał(a): My też otwieramy firmę zajmująca się kompleksowymi porządkami. Planujemy więc zainwestować teraz w takie
maszyny, jak podesty ruchome . Ponieważ będziemy przeprowadzać również prace porządkowe na wysokościach, także będą nam potrzebne.  Może przy okazji wiecie, gdzie mogę dostać takie maszyny?

Z tego, co wiem, to taki podest ruchomy to bardzo przydatne urządzenie wykorzystywane do różnych prac na wysokościach, między innymi na budowach. Umożliwia on transport pracowników na przykład na wyższe partie budynku. Na rynku oczywiście są dostępne różne rodzaje takich podestów. Taki sprzęt można kupić nowy, używany, można go również wypożyczyć - w zależności od swoich potrzeb.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama