Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web Innovative Software - czy to dobry pracodawca?
#1
Interesują mnie opinie na temat firmy Web Innovative Software, więc chętnie dowiem się, co macie do powiedzenia. Koniecznie dajcie mi znać!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Polecam aplikować tutaj na stanowisko, które Cię interesuje, bo praca w tej firmie to rewelacyjna opcja. Najlepsi ludzie, świetne warunki pracy i duże możliwości rozwoju. Przyznam szczerze, że to jeden z lepszych pracodawców.
Odpowiedz
#3
Ja akurat mam same dobre opinie i wrażenia o tej firmie, bo kilka miesięcy u nich pracowałam. Zdobyłam wiele doświadczenia, które na pewno na ten moment w dalszej swojej ścieżce zawodowej zdążyłam wykorzystać.
Odpowiedz
#4
Ja też złego słowa nie mogę o tej firmie powiedzieć, bo rewelacyjnie mnie przygotowali. Wszystko zostało mi pokazane i wyjaśnione, a zespół naprawdę bardzo zgrany, co jest dla klienta ważne, bo realizacja jego zamówienia będzie na wysokim poziomie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama