Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Generowanie oszczędności
#21
A oszczędza ktoś z Was dzięki PPK? Choć PPK to forma bezpiecznego oszczędzania, to inwestycje zawsze niosą ze sobą pewne ryzyko, co może skutkować utratą części lub całości zgromadzonych środków i tego się obawiam. Tutaj https://wpu24.pl/pl/651_artykuly-sponsor...nikow.html czytam o wadach i zaletach oszczędzania w ten sposób ale może podpowiecie jakie Wy macie stanowisko w tym temacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Ja też staram się oszczędzać, nie tylko na zakupach ale też na tym co na co dzień robimy w domu. Myślę teraz o instalacji elektrycznego pojemnościowego ogrzewacza wody w naszym domu jednorodzinnym. Okazuje się bowiem, ze średnie zużycie wody w domu jednorodzinnym przy kilkuosobowej rodzinie to nawet 200 l wody a jej podgrzanie też swoje kosztuje. Macie u siebie takie rozwiązania ?
Odpowiedz
#23
Od wielu lat prowadzę własny sklep internetowy i zdaje sobie sprawe z tego jak ważna jest współpraca ze sprawdzoną platformą logistyczną. Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić obszerny artykuł na stronie - https://clickflash.pl/jak-dziala-platforma-logistyczna/ .
Odpowiedz
#24
Ktoś powyżej pytał o oszczędzanie w PPK. Zdecydowanie polecam. Początkowo miałam obawy, ale cieszę się, że nie zrezygnowałam. Widzę ile środków zebrało się na moim koncie. To chyba póki co najlepsza forma lokowania pieniędzy, zyskujemy raz tyle, ile sami wpłaciliśmy. A jak jeszcze weźmiemy możliwość długofalowego odkładania pieniędzy. To już całkiem uzbiera się spora suma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama