Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma od nieruchomości
#1
Hej,

Planuje wyjechanie z Polski na jakoś dłużej, i chcę wynając moje mieszkanie. Potrzeba mi kogoś kto zajmie się wszystkmi dokumentami gdyż nie będe mieć na to zbytnio czasu.Szukałam czegoś pod hasłem administracja wspólnoty mieszkaniowej. Wyskoczyla mi stronka zajmująca się tego typu rzeczami, a mowa tu o https://www.m4.krakow.pl/. Ktoś może korzystał z ich usług? Jakie macie doświadczenie z firmami tego typu. Lepiej oddac to komuś czy zajmować się tym na własną reke?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Szczerze mówiąc to ja też szukam firmy która prowadzi skup nieruchomości Kraków ponieważ tuż po świętach chcę się przeprowadzić do innego miasta więc te w Krakowie pójdzie na sprzedaż. Jeśli znacie firmy, które skupują mieszkania dajcie proszę jakieś namiary.
Odpowiedz
#3
Jeżeli macie w planach zakup nieruchomości, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić oferte tradebest . Są to eksperci w swojej branży, z których usług sam korzystałem jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony. Co Wy sądzicie o ofercie na stronie?
Odpowiedz
#4
Uśmiech
Odpowiedz
#5
Zgadzam się z poprzednikiem, że od zarządcy dużo zależy. Nie każda firma dba w odpowiedni sposób o wszelkie sprawy mieszkańców. U mnie w Warszawie dopiero jak nastało Per modum, to wiele na plus się zmieniło. Dlatego najlepiej polegać na sprawdzonych firmach w tym temacie.
Odpowiedz
#6
No chyba ze chcesz zainwestowac w jakies nieruchomosci inwestycyjne to wtedy zdecydowanie polecam sprawdzic oferty https://novafinances.pl/ . od lat przynosza zyski swoim inwestorom Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
To naprawdę ważna rzecz. W końcu jeśli chodzi o kwestie związane z zarządzaniem nieruchomościami, to absolutnie nie ma co odwlekać tak poważnych kwestii. Słyszałem, że dzisiaj na popularności zyskuje między innymi skup udziałów w nieruchomościach. To ciekawy sposób na zbycie mieszkania. Ktoś z Was słyszał już o tej opcji?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama