Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urlop w Chorwacji
#1
Hej, planuję powoli urlop i zastanawiam się nad ofertą biura konsorcjum.pl i nad wycieczką Mozaika Chorwacji. Co sądzicie, polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Na Chorwację najlepiej jechać samemu, nie z biura podróży. Przede wszystkim wychodzi taniej i dużo więcej jesteś w stanie zwiedzić.
Odpowiedz
#3
dzisiaj to już nieco gorzej z tym taniej, paliwo drogie, loty nie zawsze są pasujące, wbrew pozorom czartery czasem się bardziej opłacają
__________________
https://www.twojevent.com/attraction/fotobudka/
Odpowiedz
#4
Chorwacja jest świetnym kierunkiem na urlop
Odpowiedz
#5
(16.12.2021, 15:56)katsowa napisał(a): Hej, planuję powoli urlop i zastanawiam się nad ofertą biura konsorcjum.pl i nad wycieczką Mozaika Chorwacji. Co sądzicie, polecacie?

polecam chorwację całym sercem
Odpowiedz
#6
Ja wybieram się na wycieczkę Mozaika Izraela, także z biurem Konsorcjum.pl. Jestem naprawdę ciekawa, program bardzo mnie przekonuje, czuję, że dużo zobaczę i dużo doświadczę podczas tej podróży. Prawdziwe, nie mogę się już doczekać i odliczam dni do wylotu!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Serdecznie polecam wczasy z Itaką w chorwackim Grand Hotel View. Romantyczne wakacje idealne dla dwojga z luksusowymi pokojami, każdy z widokiem na morze. Do tego 2 baseny, w tym kryty. Oferta Last minute, prezentuje się extra cenowo Uśmiech.
Odpowiedz
#8
Biuro Konsorcjum.pl - najlepsi. W tym roku byłam na wycieczce Mozaika Jordanii. Mieliśmy bardzo atrakcyjny program zwiedzania, z lokalnym przewodnikiem mówiącym po polsku, dzięki czemu dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek. Dodatkowo mieliśmy nocleg na pustyni, co było niesamowitym doświadczeniem. No i kąpiele Morzu Martwym - cudo! Ja bardzo polecam Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama