Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stomatolog
#1
 Witam! Od dłuższego czasu borykam się z bólem i opuchlizną dziąseł. Lekarz rodzinny radził mi aby udać się do lekarza periodontologa. Znajoma była jakiś czas temu na konsultacji stomatologicznej w Corten Medic i dzięki nim w porę uniknęła dalszego rozwoju choroby jamy ustnej i zaoszczędziła sporo czasu na szukaniu konkretnych specjalistów. Ktoś z Państwa wie czy mogłabym się udać z tym problemem do Corten Medic?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Liczy się przede wszystkim to, byście zawsze korzystali z jak najlepszej pomocy stomatologicznej. Tylko w ten sposób będziecie w stanie o wiele skuteczniej podejść do tematu Waszego zdrowia. Ja wychodzę z założenia, że takie informacje jak https://strefazeba.pl/ mogą okazać się przydatne w kontekście dbania o uzębienie. To ważna rzecz.
Odpowiedz
#3
Osobiście nigdy u nich nie byłam, ale na pewno genialnie zajmą się tobą w Amber Clinic https://amber-clinic.pl/periodontologia/ w Gdańsku. Możesz wejść na ich stronę i poczytać głębiej o periodontologii, ale panie są tam super miłe i do tego krok po kroku tłumaczą ci co będą robić i jak będzie to wyglądać. Ich ceny też są przystępne więc myślę, że będą dobrym wyborem, a przynajmniej dobrze jest się nad nimi zastanowić Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama