Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ochota szkoła podstawowa
#1
Są tu jakieś osoby z Warszawy? Szukam opinii o szkole podstawowej Te Vizja Ochota. Zależy mi w sumie najbardziej chyba na językach obcych, żeby były na jakimś dobrym poziomie i też było ich sporo w porównaniu do innych zajęć. Proszę o porady Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W okolicy na pewno ciężko o lepszą szkołęUśmiech Nie mam może jakiegoś porównania, no ale w Te Vizji nie zmieniłabym nic. Wiedzą tu jak dobrze przygotować dzieci nie tylko do następnego etapu edukacji - szkoły średniej, ale i generalnie stawiają na fajne metody wychowawcze i rozwijanie pasji u dzieci. To jest tu najlepsze!
Odpowiedz
#3
Prywatna szkoła to spoko opcja to muszę przyznać. Nie wiem jak to wygląda w innych, no ale tu rzeczywiście rodzice będą zadowoleni. Pod kątem języków będzie to idealna opcja bo z tego co pamiętam to 8 godzin lekcyjnych tygodniowo jest tu angielskiego.
Odpowiedz
#4
Języki obce na pewno się przydadzą każdemu, więc nakierunkowanie na języki obce to ważna rzecz. W Te Vizji też są i dodatkowe na fajnym poziomie. Córka uczy się hiszpańskiego i daje sobie radę, angielski umie prawie perfekt Big Grin
Odpowiedz
#5
No i jak tak czytam, to widzę, że prywatne szkoły mają pewną przewagę nad państwowymi. Trzeba się dobrze zastanowić zanim się coś wybierze bo może właśnie warto zapłacić za szkołe, a mieć w cenie coś co normalnie trzeba by było i tak wykupić...
Odpowiedz
#6
Na pewno jest tak sporo szkół
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja polecam, najlepsza szkoła. Syn chodzi i nic złego na temat tej szkoły nie możemy powiedzieć. Organizowane są różne wycieczki na których dzieci mogą i się dużo nauczyć ale i też rozładować energię. Polecam wybrać się na dni otwarte, tam rozwieją na pewno wszystkie wątpliwości.
Odpowiedz
#8
W takim razie ja mam podobne pytanie, ale odnośnie szkoły średniej w Elblągu z tego co czytam na stronie http://www.bipjednostek.umelblag.pl/stro...esowe.html to jest to jedne z lepszych technikum w tym mieście i okolicach tylko czy faktycznie tak jest? Chcę zapisać tam swoje dziecko wiec wasze porady i wskazówki będą mile widziane.
Odpowiedz
#9
Te Vizja to najlepsza szkoła. Chodzą tu moje dwie córki i zarówno my jako rodzice jak i one bardzo sobie szkołę chwalimy. Szkoła ciągle się rozwija co daje dzieciom coraz to więcej możliwości.
Odpowiedz
#10
My szkołę już mamy wybraną, a teraz zastanawiamy się nad dodatkowym ubezpieczeniem szkolnym. Naszą uwagę przykuła przede wszystkim oferta Compensy ze strony: https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ . Składki już od 69zł, a ochrona szeroka, więc warto zwrócić na nią uwagę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama