Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czapka
#1
Znajomemu podesłałem link do bardzo dobrego sklepu Polski producent czapek Sting .W tym sklepie można kupić rewelacyjną czapkę.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tak się składa, że same czapki faktycznie są fajne, ale moim zdaniem są o wiele bardziej eleganckie nakrycia głowy od nich. Polecam każdemu aby zajrzał do sklepu https://hatfactory.pl/33-fedora i jestem przekonany, że właśnie takie kapelusze Fedora są naprawdę świetną sprawą. Ja już oczywiście jeden z nich u siebie posiadam.
Odpowiedz
#3
Jak znamy czyjś gust to nawet na prezent sprawdzi się czapka handmade. Przeróżne czapki robione ręcznie nie tylko okażą się idealne na zimę, ale są też bardzo modne i wygodne. Bardzo łatwo znajdziemy czapkę na prezent dla bliskiej osoby.
Odpowiedz
#4
Można coś ciekawego, modnego znaleźć. Nie jestem jakąś wielką fanką czapek, ale oczywiście mam i kilka razy kupowałam w prezencie modną czapkę. Zobaczcie sobie super czapkę - Czapka Boston Celtics. Taki styl to ciekawa opcja muszę przyznać i może też komuś z was się to spodoba.
Odpowiedz
#5
Dla mnie najważniejsze jest to, żeby czapka była modna i stylowa. Lubię się wyróżniać, dlatego niedawno w oczy mi wpadła ta oferta https://panpablo.pl/firm-pol-1588163288-Buff.html . Marka jest znana i lubiana, dlatego jakość ich dodatków do ubrań jest bardzo dobra. Poza tym mają modne apaszki czy kominy. Wszystko jest w przystępnych cenach, także warto przejrzeć stronę.
Odpowiedz
#6
Jeżeli byłyby wam potrzebne porządne czapki zimowe damskie, to myślę że całkiem spory ich wybór znajdziecie w ofercie sklepu sabfil.pl. Oferta mają bardzo rozbudowaną, więc myślę że bez problemu będziecie w stanie znaleźć coś dla siebie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jak chcesz zakupić fajne zimowe czapki to masz okazję bo w tym butiku https://sportowybutik.pl/ jest akurat wyprzedaż. Łatwo tu skompletujesz ubiór na zimowe szaleństwa bo masz dostęp do najlepszych marek. Dzięki nim odpowiednio się przygotujesz na zimę i sporo oszczędzisz.
Odpowiedz
#8
Ja w tym roku oprócz nowej czapki planuję sobie jeszcze kupić jakiś fajny szalik. Zastanawiam się jednak, czy komin nie byłby lepszym pomysłem. Widziałam takie stylowe i modne kominy damskie w sklepie internetowym MOHITO i bardzo mi się one spodobały. Wydaje mi się również, że taki komin jest bardzo wygodny w noszeniu. A Wy co o tym sądzicie? Co nosicie zimą na szyi?
Odpowiedz
#9
Lubicie czapki zimowe? Nosicie, lubicie? Czy raczej omijacie ten element garderoby? Ja właśnie lubię różnego rodzaju propozycje, jeśli chodzi o czapki, dlatego interesują mnie producenci czapek zimowych . Mam nadzieję, że na przyszły sezon na jakiś fajnych producentów trafię.
Odpowiedz
#10
Cześć, może tutaj znajdę odpowiedź. Szukam producenta, który jest w stanie stworzyć dla mnie wysokiej jakości czapki zimowe. Planuję rozpocząć sprzedaż czapek na własną rękę i potrzebuję producent czapek męskich, który będzie w stanie sprostać moim wymaganiom. Czy są tu osoby, które współpracowały z takimi firmami i mogą mi więcej napisać ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama