Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poczatki budowy
Przy budowie może okazać się potrzebny piasek, który warto przewozić lub przechowywać w specjalnych workach Big-Bag, które znajdziecie na https://big-kam.pl/worki-na-piasek/ Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Z tymi początkami to różnie bywa. U mnie była taka sytuacja, że dostałem nie to co powinienem. To znaczy dostałem metalowe materiały, ale były trochę za słabe. W związku z tym postanowiłem je wzmocnić przez hartowanie indukcyjne https://metikam.pl/uslugi/hartowanie-indukcyjne/. To mi dużo dało Uśmiech
Odpowiedz
Jestem na etapie stawiania ścian i już powoli zastanawiam się nad drzwi szklane kraków lub drzwi  przesuwane szklane kraków. Jednak chciałabym usłyszeć jakieś opinie na temat tej firmy i ogólnie szklanych drzwi Wink. Jeśli macie jakieś doświadczenia to piszcie śmiało <3.
Odpowiedz
początki budowy zawsze są najtrudniejsze.
________________
POMPY CIEPŁA GLIWICE
FOTOWOLTAIKA GLIWICE
Odpowiedz
Początki są trudne ale jak się już wejdzie w ten tryb pracy to ten czas szybko zleci. Najważniejsze by być konsekwentnym. Warto też szukać sprzętu, który jest polecany wśród znajomych. Moja przyjaciółka w ten sposób kupiła między innymi pompę ciepła z dotacją z Krakowa. Cena bardzo atrakcyjna, a produkt sprawdzony. Nie musi się teraz martwić czy to dobry jakościowo sprzęt.
Odpowiedz
Jeżeli jesteście na etapie budowy domu wysokiej jakości materiałów do uszczelnienia i skutecznych hydroizolacji fundamentów swojego domu to zwróć uwagę na Icopal u których znajdziecie wysokiej klasy rozwiązania, jak Papy w Technologii Szybki Profil SBS na które sami się zdecydowaliśmy, przy czym możemy liczyć na 45 lat gwarancji. Dlatego akurat co do tego wyboru mamy pewność, ze kluczowe jest odpowiednie zabezpieczenie przed wilgocią.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Najważniejsza sprawa, podczas budowy to zakup dobrej jakości materiałów budowlanych. Ważny jest także by były one prawidłowo przechowywane - by nie były narażone na wilgoć, bo zbyt duże zawilgocenie negatywnie wpływa na ich jakość. Dlatego  przy większych zakupach tego typu dobrze jest zlecić badanie materiałów firmie Eko Projekt- http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/. Firma zajmuje się pomiarami wilgotności materiałów budowlanych wilgotnościomierzami bezinwazyjnymi oraz metodą suszarkowo-wagową, a także wykonują  badania zawartości soli w materiałach budowlanych. To dwa bardzo ważne parametry, które w znacznej mierze decydują o jakości materiałów.
Odpowiedz
Początki budowy zawsze są najtrudniejsze, ale trzeba pamiętać że kiedyś wszystko się kończy i będzie można cieszyć się swoim nowym domem Uśmiech Jak już będziecie na ukończeniu i będziecie rozważać elewację to wówczas polecam sprawdzić tynk Kabe Silco https://www.milabud.pl/pl/p/Kabe-Silco-T...ratis/2895 , który umożliwia wykonanie struktury pełnej baranek
Odpowiedz
Budowa domu to duża inwestycja, do której trzeba się dobrze przygotować. Dobrze że jest dzisiaj sporo rozwiązań i materiałów, jakie możemy wdrażać. Na pewno też warto się zainteresować tym, czym jest hydroizolacja piwnic. Problem z wilgocią często się spotyka w piwnicach i można zawczasu tego uniknąć. Profesjonalni fachowcy będą w stanie pomóc nam uszczelnić piwnicę.
Odpowiedz
Fundamenty, zbrojenie i piwnice to wg mnie podstawa i muszą być one wykonane solidnie.
Bo później w razie potrzeby remontu jak poprawić fundamenty? Nie da się. Tu wszystko musi być na tip top.

___________
betonowanie fundamentów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama