Otrzymaliśmy 68% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki notariusz?
#1
Witam, w najbliższym czasie będę potrzebowała notariusz sobota Kraków. Zależy mi na kimś kto wytłumaczy mi wszytko prostym zrozumiałym językiem. Na innym forum polecono mi tą kancelarię https://notarialna.krakow.pl, ale ja dalej nie jestem przekonana. Może wy polecicie kogoś odpowiedniego? Znacie? Korzystaliście z usług niedawno?
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Poszukiwania stosownego notariusza zajęły wiele czasu, ale było warto. Wybór oczywiście padł na specjalistę Chwiałkowskiego https://notariuszchwialkowski.pl/czynnosci-notarialne z Torunia. Z jego strony mogliśmy liczyć na sporządzenie aktów poświadczenia dziedziczenia, ale i aktów notarialnych. Wszystko to odbyło się w sposób niezmiernie sprawny.
Odpowiedz
#3
We wszelkich czynnościach notarialnych pomogła nam kancelaria Jeziorscy https://www.jeziorscy.com.pl/czynnosci/akty-notarialne . Okazali się absolutnymi specjalistami i fachowcami w swojej dziedzinie, dlatego w szczególności opcja tego typu mi odpowiada. Wszystko zostało zrealizowane w sposób całkowicie sprawny i profesjonalny, na czym w tym wypadku bardzo mi zależało. Polecam!
Odpowiedz
#4
Notariusz Gomułkiewicz https://www.notariusz-gomulkiewicz.pl/cz...notarialne , wraz ze swoją ofertą jest Ci znany? Odpowiadali za sporządzenie aktu notarialnego dla mnie, sporządzenie poświadczeń czy spisanie protokołów. Wszystko to odbyło się w sposób niezmiernie sprawny i na jasnych zasadach. Sprawna realizacja!
Odpowiedz
#5
Wsparcie notarialne, szczególnie w sprawach nieoczywistych, często jest elementem, który wymaga znalezienia odpowiedniej do tego osoby. Zdecydowanie warto jest otworzyć się na doświadczone i pewne osoby. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://notariusz-strazecka.pl/ , gdzie trafisz na właśnie takiego specjalistę.
Odpowiedz
#6
Powinniśmy wiedzieć, że podpisanie weksla in blanco może nieść ze sobą problemy. W artykule: https://koscierski.info/artykul/kiedy-we...co/1087093 dowiedziecie się, jaka jest podstawa do unieważnienia dokumentu i dlaczego lepiej skorzystać z usługi notariusza. Weksel może być także próbą wymuszeń wyłudzenia większej kwoty, niż ta, która znalazła się w dokumencie. Zachęcam, aby odwiedzić artykuł i dowiedzieć się więcej oraz, aby być przede wszystkim bardzo ostrożnym.
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Natomiast jeżeli przyszedł moment na wybór dobrego i profesjonalnego notariusza, który przede wszystkim wszystkiego dopilnuje i przeprowadzi transakcję zakupu, czy sprzedaży w odpowiedni sposób to możecie wziąć pod uwagę Kancelarię Notarialną Pani Anety Sitnickiej działającą w Warszawie. Na stronie https://notariusz-wola.pl/kalkulator/ znajdziesz dokładne informacje oraz przydatny kalkulator, aby dowiedzieć się na jakie koszty notarialne będziecie musieli się nastawić i jakie dokumenty przygotować. Pozdrawiam i dajcie znać jak poszło!
Odpowiedz
#8
Posprawdzaj sobie takich w swojej okolicy. Mojej siostrze tak znajomi powiedzieli, ze notariusz łódź piotrkowska jest godny uwagi i ma uczciwe ceny i sie nie zawiodla
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama