Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prezent
#41
U nas z mężem sprawdzają się wyjazdy niespodzianki. Ja na jego okrągłą rocznicę, wykupiłam nam wyjazd od Konsorcjum.pl do Hotelu Śnieżnik. Chcemy nacieszyć się sobą, a to świetna baza wypadowa na teren całej kotliny kłodzkiej. Odliczamy już do naszego romantycznego wypadu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#42
Myślę, że może spodobać wam się prezent na 50 rocznice ślubu . Ogólnie sam zastanawiam się nad jego zakupem, ponieważ zbliża się rocznica ślubu moich rodziców, więc wydaje mi się, że to byłby dobry zakup
Odpowiedz
#43
Kiedy szukamy prezentu dla ojca, warto pamiętać o tym, że najważniejsze jest nie to, ile kosztuje, ale żeby był on dopasowany do zainteresowań i potrzeb naszego taty. Może to być coś praktycznego, takiego jak narzędzia czy elektronika, lub coś, co pomoże mu się zrelaksować i odpocząć, jak na przykład książka lub bilet na ulubiony mecz. Ważne, aby wybrać prezent, który sprawi mu radość i przypomni mu, jak bardzo go kochamy i doceniamy. Bardzo wiele ciekawych, jak i nietypowych upominków znajdziemy na stronie: https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-na-dzien-ojca/
Odpowiedz
#44
Ja mam sprawdzony sklep w internecie gdzie kupuję prezenty. Właśnie na Dzień Matki znalazlem taką ofertę tu https://smaczajama.pl/pl/p/Hario-Cafe-Pr...0-ml/11294   Dzięki temu urządzeniu będzie można zaparzyć 4 filiżanki kawy. Jest bezpieczne, ma podwojne szklane ścianki i uchwyt z drewna oliwnego.  W tym sklepie są propozycje prezentów na różne okazje.
Odpowiedz
#45
Jeśli ktoś chce swojemu znajomemu kupić bardzo fajny prezent to zapraszam do skorzystania z https://www.modnyportfel.pl/pol_m_PORTFE...e-100.html . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
Odpowiedz
#46
Doskonały prezent dla dziecka to pudełko drewniane na zamówienie do przechowywania zabawek lub drobiazgów. To praktyczny sposób, by pomóc w utrzymaniu porządku w jego pokojach. Możesz znaleźć wiele ciekawych wzorów i motywów, które na pewno spodobają się dziecku.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#47
A może jakiś City Break w formie prezentu? Ja zabrałam narzeczonego na wyjazd z Konsorcjum.pl do Włoch. Akurat postawiłam na hotel, który był świetną bazą wypadową do zwiedzania Rzymu. Zwiedziliśmy najważniejsze miejsca, zjedliśmy dużo pyszności, a co najważniejsze spędziliśmy świetny czas wspólnie. Naprawdę polecam ofertę tego biura, bo bardzo nam się podobało. Już myślimy, gdzie pojechać następnym razem Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama