Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porada serwis volkswagena Kraków
#1
Cześć, czy moglibyście polecić mi zaufany serwis volkswagen kraków? Mam Volkswagena Jette 1.4 Tsi 122 konie z 2012 roku. Od 2 dni mam wrażenie, że samochód ma mniej mocy i jest wyraźnie słabszy od 3tys obrotów. Dzisiaj rano widziałem stronę https://twojmechanik.com/profesjonalny-a...volkswagen, czy ktoś z Was już korzystał z usług tego serwisu i może coś powiedzieć? Proszę o opinię.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja niestety nie mam zadnego serwisu do polecenia w tym regionie. Ale jak będziesz szukać samochodu na zastępstwo, to warto odezwać się do Comfortcar - wypożyczalnia samochodów Wrocław Posiadają swoje odziały praktycznie we wszystkich miastach w Polsce. Z tego co wiem, to w Krakowie również. Jak chcesz jeździć dobrze, a nie przepłacać, to będzie to dobry wybór.
Odpowiedz
#3
oj.. turbinka do wymiany?

___
hurtownia instalacyjna
Odpowiedz
#4
Ogólnie warto jest również w miarę możliwości samodzielnie wykonywać jakieś naprawy jeśli faktycznie mamy takie możliwości oraz umiejętności. Ja muszę przyznać, że na ten moment coraz więcej zaczynam interesować się samochodami marki Volkswagen Garbus. Tym bardziej, że przecież ten samochód to jest jeżdżący klasyk.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama