Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suplementy
#11
To prawda sama suplementacja jest niezwykle ważna, ale jak najbardziej warto jest również wiedzieć co nieco o tym wiedzieć co stosować. Myślę, że bardzo fajnie jest również to aby stosować peptydy i muszę dodać, że ja właśnie od jakiegoś czasu je również stosuję.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Bardzo ważne dla naszego organizmu są niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, organizm sam ich nie potrafi wytworzyć, więc trzeba dostarczyć je z zewnątrz. W diecie nie będzie to tak łatwe, więc warto wziąć suplement, ja polecam Neoglandyna Plus. Biorę go każdego dnia, zalecił mi go lekarz, ten suplement jest jednak bez recepty.
Odpowiedz
#13
Za każdym razem kiedy myślę o zakupie nowych suplementów czy odżywek, to sprawdzam stronę odzywkarnia gdzie jest masa przydatnych artykułow, rankingów i porad Uśmiech
Odpowiedz
#14
Jeśli interesuje was temat suplementów diety, to tutaj warto zajrzeć i poczytać artykuły na trym blogu https://auraherbals.pl/blog/ . Moim zdaniem jest napisany prostym językiem i warto tam zajrzeć i na spokojnie się rozejrzeć. Na blogu są poruszane różne tematy związane ze zdrowiem i nie tylko. Myślę, że takie miejsca są godne uwagi.
Odpowiedz
#15
(30.03.2022, 18:48)752Krzysiuniaaa napisał(a): To prawda sama suplementacja jest niezwykle ważna, ale jak najbardziej warto jest również wiedzieć co nieco o tym wiedzieć co stosować. Myślę, że bardzo fajnie jest również to aby stosować peptydy i muszę dodać, że ja właśnie od jakiegoś czasu je również stosuję.

Sama od niedawna stosuję peptydy. Zaczęłam od epitalon bo stwierdziłam że w sezonie przeziębieniowym będzie najlepsze. Teraz się waham co kupić następne - jakieś rady?
Odpowiedz
#16
Warto wiedzieć, że akurat zioła od zawsze były wykorzystywane w lecznictwie, więc nie ma co z tego rezygnować. Ja sprawdzałem ostatnio informacje na temat aceroli za pośrednictwem strony https://www.herbavis.pl/produkt/acerola i zastanawiam się, czy warto suplementować ją przez cały czas w ramach poprawy zdrowia. Co sądzicie o takim podejściu do tematu?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to moim zdaniem, bardzo ciekawe suplementy, które zawierają wysoką jakość kwasów omega-3 znajdziecie w firmie Neoglandyna. Mają naprawdę bogaty skład, więc to będzie najlepszy wybór. Dajcie znać, czy się ze mną zgodzicie.
Odpowiedz
#18
Ze względu na prowadzony przeze mnie trening, niezmiernie istotne było wdrożenie solidnych suplementów diety. Z pomocą przyszli Elite Sport Food https://elitesportfood.pl/suplementy/ wraz ze swoimi produktami. Co im zawdzięczam? Przede wszystkim białko i kreatynę, wspomagające rozwój mięśni. W moim przypadku było to absolutną koniecznością w celu poprawy wyglądu i pewności siebie. No i efekty po treningach są znacznie bardziej uwidocznione.
Odpowiedz
#19
Według mnie warto wspierać swój organizm suplementami diety. Tutaj https://www.herbavis.pl/produkt/brahmi znajdziesz bardzo duży wybór suplementów i herbat ziołowych, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. Zobacz sobie.
Odpowiedz
#20
Korzystam tylko z naturalnym suplementów diety, bardzo dbam o zdrowie i staram się odżywiać prawidłowo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama