Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alergia na perfumy?
#1
Chciałem uszczęśliwić narzeczoną podarunkiem w postaci ekskluzywnych perfum, tymczasem stała się rzecz niespodziewana i nieprzyjemna. Zapach jej się spodobał ale po aplikacji dostała swędzącej wysypki. Poszperałem trochę w necie na temat i ze strony  https://perfumyagnieszki.pl/porady/czy-p...yny-objawy dowiedziałem się, że perfumy mogą uczulać. Objawy alergiczne co oprawa ustąpiły po kilku dniach lecz nasuwa się pytanie: na jakie składniki w perfumach moja dziewczyna powinna szczególnie uważać? Metoda prób i błędów to raczej marna sprawa i niepotrzebne cierpienie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tak w sumie to są perfumy męskie, damskie i na wybór absolutnie narzekać nie można. A jakiś czas temu na stronie https://aleperfumeria.pl/pl/perfumy/unisex/ trafiłam na perfumy unisex. Czyli tych samych mogą używać zarówno kobiety jak i mężczyźni, ciekawa opcja. Nigdy takich nie miałam i z chęcią bym sobie i mężowi jedne takie kupiła dla przetestowania. Tym bardziej, że zarówno ja jak i moja druga połówka używamy perfum i raczej podobają nam się te same zapachy.
Odpowiedz
#3
Niestety perfumy mogą uczulać, czasami się tak dzieje. Ale to mogła być wina też w tym, że były np. źle przechowywane lub zepsute, dlatego nie zamawia się z nieznanych źródeł tylko ze sprawdzonych sklepów typu Aleperfumeria gdzie jest pewność co do jakości perfum. Narzeczona może mieć także po prostu wrażliwą skórę i wtedy lepiej zapach używać na odzież (z zachowaniem odpowiedniej odległości przy aplikacji, by nie poplamić ubrań).
Odpowiedz
#4
Ogólnie rzecz biorąc jest sporo możliwości na alergie. Ostatnio czytałam o tym jak je zwalczać i podobno bardzo fajnie sprawdza się biorezonans. Pomaga w zwalczaniu alergii i nie tylko. Według mnie to bardzo uniwersalna metoda leczenia różnych przypadłości. Warto sprawdzić. Tutaj macie więcej info https://terapie-biorezonans-warszawa.pl/alergie-2/.
Odpowiedz
#5
A czy Wasze pociechy również cierpią na jakieś alergie? Ja jakiś czas temu zauważyłam katar alergiczny u dziecka. Zastanawiam się, czy na taki katar są jakieś sposoby, które pozwolą chociaż zmniejszyć dolegliwości... może znacie coś sprawdzonego?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama