Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wesele
#1
Hej! W tym roku mam wesele i chcę, żeby ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Szukam sklepu, który oferuje fajerwerki na wesele. Słyszałam, że firma www.marbo-fajerwerki.pl się tym zajmuje. Słyszeliście o niej? Co sądzicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Warto się przyłożyć do organizacji wesela, bo taki dzień jest tylko raz w życiu. Dlatego wszystko musi być dopięte na ostatni guzik Uśmiech Ja na pewno mogę polecić wam filmowanie wesel warszawa jeśli z tego dnia chcecie mieć wyjątkową pamiątkę, do której zawssze będziecie mogli wrócić.
Odpowiedz
#3
Natomiast my przemyśleliśmy sobie różne kwestie i doszliśmy do wniosku, że ślub za granicą będzie dla nas najlepszą opcją. Nie chcemy i tak dużego wesela etc. Dlatego zaprosilibyśmy tylko kilka najważniejszych osób i zabrali ze sobą na jakąś wysepkę, albo coś...
Odpowiedz
#4
Uwielbiam ten hotel http://koscierzynahotel.pl/ to idealne miejsce dla gości chcących „urządzić” wesele, chrzciny, urodziny, studniówkę jak i również gości chcących zorganizować bankiety, szkolenia czy spotkania biznesowe. Dysponują klimatyzowaną salą w której moja firma zorganizowała konferencję nawet dla 140 osób.
Odpowiedz
#5
Jakie macie zdanie na temat osób, które zawodowo zajmują się organizacją wesel. Korzystacie z usług takich osób. Zastanawiam się nad zrobieniem szkolenia https://emtg.pl/wedding-planner/ . Podoba mi się praca przy organizacji imprez, a praca podczas przygotowań ślubnych byłaby jeszcze bardziej fascynująca. Nie wiem tylko, czy jest zapotrzebowanie w tej branży i czy taki kurs mi się zwróci. Jak myślicie, warto iść w tym kierunku?
Odpowiedz
#6
Jak szukacie sali weselnej, która spełni wszelkie wasze oczekiwania to polecam zajrzeć na stronę https://domweselnyastoria.pl/sala-weseln...azowiecki/. Całość robi ogromne wrażenie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A sale macie wybrane?My sie zdecydowalismy na wesele w Inowroclawiu, w Karczmie Kujawskiej Uśmiech Miejscówka piekna. Maja dwie sale, wieksza i mniejsza wiec mozna dopasowac do konkretnej liczby gosci Uśmiech Personel bardzo idzie na reke w kwestii organizacji
Odpowiedz
#8
Mi się mega wesela plenerowe podobają
Odpowiedz
#9
Chciałabym polecić firmę https://wydarzeniejakmarzenie.pl/oferta/ciezki-dym/ , ponieważ w ofercie mają ciężki dym na wesele. Ja uważam że warto skorzystać z takiej oferty. Oni znają się na rzeczy. I będziecie bardzo zadowoleni. Koniecznie zobaczcie na stronę. Ciężki dym pięknie wygląda przy pierwszym tańcu.
Odpowiedz
#10
Moja siostra niedługo wychodzi za mąż, więc stwierdziłam że pomogę jej w przygotowaniach. Teraz zainteresowała mnie muzyka na weselu i bardzo ciekawą propozycje w tym zakresie posiadał DJjerzman. Moja siostra zaaprobowała ten pomysł, więc już nie mogę się doczekać, jak usłyszymy go na żywo. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło po naszej myśli.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama