Otrzymaliśmy 48% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tłumaczenia Angielski
#1
Mojemu bardzo dobremu znajomemu powiedziałem o bardzo interesującym artykule https://twoimzdaniem.com.pl/tlumaczenia-...tion-cafe/ .
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeżeli potrzebne są tłumaczenia z języka angielskiego zwłaszcza specjalistyczne to wtedy powinno się je zlecać doświadczonej firmie jak ta https://www.kolodziej-albion.com.pl/ Dzięki ich ofercie dostaniesz tłumaczenie medyczne, techniczne a nawet dydaktyczne w szybkim czasie i atrakcyjnej stawce. Osobom z okolic Poznania mogą dodatkowo świadczyć usługi nauki języka angielskiego.
Odpowiedz
#3
Chyba takie tłumaczenia z tego języka obcego są najbardziej popularne i ja jestem zdania, że oczywiście warto jest co nieco na ten temat wiedzieć. Bardzo fajnie również na tej stronie opisano kwestię działania neuronowych tłumaczeń maszynowych. Co by nie mówić te kwestie są bardzo istotne.
Odpowiedz
#4
Takie tłumaczenia to chyba łatwo zyskać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Linki użytkownika

              Reklama