Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dermatolog
#11
Wiecie co, mój dermatolog przepisał mi jakiś czas temu maść, do wykonania przez farmaceutkę w aptece i to okazało się strzałem w dziesiątkę dla mojej skóry z AZS. Receptę realizuję w DOZie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
O ! A jak cenowo wypada taka maść robiona w aptece? Moja mama ma AZS i chętnie bym zasięgnęła opinii. Ja, z racji łuszczycy dostałam zalecone preparaty dr Michaels, które kupuje online na https://www.febumed.com.pl/ i również świetnie się sprawdzają Uśmiech Choć jakiś czas temu jeszcze miałam już totalnie dość swojego skórnego problemu.. depresji można dostać Smutny ale na szczęście jest coś co pomaga.
Odpowiedz
#13
Mając problemy ze zdrowiem czy problemy skórne warto pomyśleć o dostępie do prywatnej opieki medycznej, jaki dają tego typu pakiety medyczne https://mediccentre.pl/pakiet-dla-rodziny . Pakiet medyczny to dobry wybór dla osób z problemami zdrowotnymi. Zapewnia on szybki dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej, co może być kluczowe w przypadku wielu chorób i problemów zdrowotnych. Oczywiście, pakiet medyczny wiąże się z kosztami, ale warto zastanowić się nad jego wyborem, gdy chodzi o nasze zdrowie.
Odpowiedz
#14
Pomóżcie proszę, dermatolog warszawa żoliborz - gdzie się zapisać? Mam sporo zmian barwnikowych, szczególnie dużo wyszło mi po ostatnich wakacjach. Chcę żeby dermatolog je zbadał i jeśli będzie taka koniecznośc wypisał skierowanie na usuniecie do chirurga. Polecicie mi jakiegoś dobrego dermatologa z Żoliborza?
Odpowiedz
#15
(24.02.2023, 22:57)Olisia17 napisał(a): O ! A jak cenowo wypada taka maść robiona w aptece? Moja mama ma AZS i chętnie bym zasięgnęła opinii.

Zdecydowanie taka maść robiona w DOZie na miejscu, przez farmaceutę wychodzi zdecydowanie taniej niż gotowy produkt Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama