Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edukacja
#61
Ja zaczęłam edukować sie w kontekście finansowym i inwestownania. Dodatkowo zdecydowałam się na pomoc ze strony Phinance - robią super robotę - na podstawie wywiadu i oczekiwań klientów przygotowują specjalnie pod nich ofertę. Naprawdę mega.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#62
Szukanie pracy za granicą to świetny sposób na rozwój zawodowy i osobisty. Nie wahaj się eksplorować nowych możliwości, które mogą otworzyć przed Tobą drzwi do sukcesu. Tym bardziej, jeśli na przykład ma to być praca dla par Austria i co najważniejsze po prostu zacznijcie robić to co Wam pasuje. Razem na pewno dużo szybciej będziecie mogli uzbierać na konkretny cel. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
#63
Chciałabym podzielić się z Wami ciekawym artykułem, który znalazłam na stronie https://edubears.pl/2021/10/04/wymowa-od-nowa/. Artykuł dotyczy poprawy wymowy i nosi tytuł "Wymowa od nowa". Zawiera wiele przydatnych wskazówek i technik, które mogą pomóc w poprawie wymowy. Zachęcam wszystkich do przeczytania i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na ten temat!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama