Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
barber wrocław
#1
Cześć wszystkim Uśmiech ! Od jakiegoś czasu próbuję zapuścić brodę. Niestety początki były kiepskie, zwłaszcza, że mam takie małe miejsce, gdzie nie rosną mi w ogóle włosy, a włosy na brodzie są dosyć rzadkie. Poszukiwany barber wrocław , który uratuje mi brodę i da mi parę protipów dotyczących pielęgnacji. Ktoś, coś?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Zapuszczaj brodę śmiało, a na pewno znajdzie później jakiś barber shop we Wrocławiu, gdzie kupisz kosmetyki. Takie działanie sprawi, że twoja broda będzie zadbana i zdrowa!
Odpowiedz
#3
(16.02.2022, 15:23)tomasz744 napisał(a): Cześć wszystkim Uśmiech ! Od jakiegoś czasu próbuję zapuścić brodę. Niestety początki były kiepskie, zwłaszcza, że mam takie małe miejsce, gdzie nie rosną mi w ogóle włosy, a włosy na brodzie są dosyć rzadkie. Poszukiwany barber wrocław , który uratuje mi brodę i da mi parę protipów dotyczących pielęgnacji. Ktoś, coś?

jeśli chodzi o pielęgnację to dobry kartacz do czesania jest podstawą
Odpowiedz
#4
W sumie ja nigdy nie miałem jeszcze okazji być u barbera ale na tą chwilę najbardziej jestem zainteresowany wizytami u fryzjera. Muszę dodać, że nawet całkiem niedawno zainstalowałem świetną aplikację https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis...1006590394 i to dzięki niej bez żadnego problemu mogę zarezerwować sobie wizytę w takim miejscu.
Odpowiedz
#5
Czy możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego barbera we Wrocławiu?

fizjoterapia Bydgoszcz
Odpowiedz
#6
Dziś noszenie brody jest bardzo modne, wielu facetów marzy o bujnej brodzie. Jest na to rada, jeśli broda nie chce nam rosnąć, odpowiedź to przeszczep włosów w tym miejscu - https://perfecthairclinic.pl/przeszczep-brody/ . Efekty jakie możemy osiągnąć są naprawdę bardzo imponujące, dzięki takiemu sprytnemu zabiegowi, każdy z facetów, ma szanse zacząć regularnie odpowiedzać, takie miejsce jak barber.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Witajcie! Jako miłośnik brody, jestem zawsze w poszukiwaniu najlepszych kosmetyków do pielęgnacji. Chciałbym dowiedzieć się, jakie są wasze ulubione produkty do brody. Czy możecie polecić konkretne marki lub produkty? Moja broda jest krótka, więc chciałbym znaleźć coś, co pozwoli mi zachować ją w nienagannym stanie. Poproszę o Wasze opinię o firmie pan drwal. Z góry dziękuję i pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama