Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dieta i ćwiczenia - informacje
#21
Teraz niestety wiele osób ma siedzącą pracę, przez co słabo u nich z ruchem. Jeśli do takich należycie to pomyślcie o tym, by wygospodarować kilak chwil na proste ćwiczenia. Świetne efekty daje przysiad na jednej nodze .Oczywiście wiadomo, że na początku może być trudno z wykonaniem tego ćwiczenia, ale jak się regularnie ćwiczy to przysiad wychodzi bez problemu. Pamiętajcie, że przed przystąpieniem do jakichkolwiek ćwiczeń trzeba wykonać dobrą rozgrzewkę, bowiem pozwala ona uniknąć kontuzji.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Jedno i drugie jest bardzo ważne. Co do ćwiczeń, to polecam te na bieżni. Warto taką bieżnię mieć  w domu - bez dwóch zdań. Jeśli jednak nie możecie pozwolić sobie na jej zakup, to weźcie pod uwagę Wynajem bieżni Kraków To bardzo opłacalne rozwiązanie, z którego korzysta naprawdę wiele osób.
Odpowiedz
#23
No to ja przykładowo zwróciłam teraz uwagę na aqua aerobik Kraków w Mali Nurkowie. Taki wodny aerobik korzystnie i wszechstronnie działa na zdrowie, także według mnie każdy go powinien spróbować. Dzięki niemu można zredukować masę, wzmocnić kondycję, poprawić krążenie krwi, samopoczucie, ujędrnić ciało. Zależ jest naprawdę wiele...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama