Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nakrętki plastikowe pet
#1
Wczoraj znajomy podesłał mi bardzo ciekawą ofertę nakrętki plastikowe do butelek . Ja pewnie z tej oferty skorzystam bardzo szybko.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ze względu na nasz produkt, także musieliśmy zamówić plastikowe zakrętki. W tym wypadku wybór padł na produkty z oferty BORTEX https://www.bortex.eu/oferta/zakretki. Tak się składa, że zajmują się produkcją artykułów z tworzyw sztucznych, w tym wspomnianych nakrętek. Mówimy tutaj o znakomitej jakości za jeszcze lepszą cenę. Dodatkowo, mamy w planach zamówić produkt z nieco innej dziedziny - elementy do żaluzji pionowych!
Odpowiedz
#3
Zbieracie je? Moja sąsiadka zbiera, to ja też w sumie
Odpowiedz
#4
W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań wysokiej jakości i jednocześnie funkcjonalności w zakresie wyboru odpowiednich opakowań kosmetycznych, ale również dodatkowe elementy, jak pipety i nakrętki to możecie znaleźć je w ofercie Meping https://meping.pl/pl/166-nakretki i od razu sprawdzić sobie dostępne warianty oraz zakres cen na jaki w ich przypadku trzeba będzie się nastawić. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję i co najważniejsze uda się je dobrać do kosmetyków jakie oferujecie. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że po wszystkim podzielicie się swoimi spostrzeżeniami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama