Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
polityka lokalna
#1
Cześć, 
Mieszkam w Knurowie już 15 lat i śledzę na bieżąco politykę lokalną, jestem w szoku co się dzieję teraz w związku z panią Anną Karwot. Spadło na nią dużo krytyki za coś co działo się 10 lat temu! Ja uważam, że tyle dobrego dla naszego miasto co pani Karwot nie zrobił nikt. Dzięki niej mamy piękny, wyremontowany ratusz, a mam wrażenie że nikt tego nie docenia.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Hej! Jeśli interesuje Was aktualna sytuacja polityczna, gospodarcza i społeczna, to portal https://niezalezna.pl to must-have na waszej liście źródeł informacji. Ciekawe spojrzenie na wydarzenia i ciekawe analizy, sprawdźcie sami.
Odpowiedz
#3
Ja jestem na etapie poszukiwania dobrego źródła informacji. Natomiast w głównych przekazach jest bardzo mało przypadków lokalnych, co przykre. Przecież na tym szczeblu dzieje się najwięcej, a samorządy są najbliżej mieszkańców
Odpowiedz
#4
Warto w tym zakresie również zapoznać się z publikacją https://metropolie.pl/artykul/prawidlowo...ublicznych poświęconą kwestii prawidłowości zapewnienia finansowania zadań publicznych przez jednostki samorządu terytorialnego. Dzięki tej lekturze dowiesz się, jakie są aktualne wytyczne i standardy w tym obszarze oraz jakie działania podejmowane są w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania finansów publicznych na poziomie lokalnym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama