Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziecko z autyzmem - psycholog
#1
Podejrzewam u swojego dziecka autyzm. Niestety. Orientujecie się, czy w Warszawie jest jakaś dobra placówka, gdzie potwierdzą diagnozę i od razu będzie można zapisać się na terapię? Bez kolejek. Zależy mi tutaj na czasie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
I jak, udało ci się już coś załatwić w tym temacie? Jeśli nie, to ja ze swojej strony polecam: https://centrum-terapii.pl/ Właśnie w Warszawie.
Odpowiedz
#3
Nie, jeszcze się nie rozglądałam. Przyznam szczerze, że jestem wykończona. Nie spodziewałam się takiej diagnozy... Mówisz Promitis jest dobrym wyborem?
Odpowiedz
#4
Tak, zdecydowanie. Moja córka odkąd chodzi tutaj na terapię, to zrobiła ogromny postęp. Z zajęc na zajęcia jest tak naprfawdę coraz lepiej. Terminy też krótkie, jak to prywatnie. Ja polecam
Odpowiedz
#5
Dziękuję. Zadzwonię dzisiaj do nich, dopytam o szczegóły i umówię się na wizytę.
Odpowiedz
#6
No dobrze, a czy już zastanawialiście się co dalej? Jak zadbać teraz o dziecko? Jaką zapewnić mu edukacje i inne tego typu kwestie? Nie wiem, ale może was zainteresuje szkoła specjalna warszawa https://szkola-terapeutyczna.pl , która przyjmuje dzieci z autyzmem, jak i zespołem Aspergera.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
U mojej córeczki też został stwierdzony autyzm. Cieszę się, że tak szybko - przynajmniej mieliśmy szansę reagować. Dzięki pomocy Promitis widzimy dużą poprawę w rozwoju.
Odpowiedz
#8
Promitis również ma w swojej ofercie przedszkola i szkoły dla dzieci z autyzmem, także uważam że właśnie w tym kierunku warto pójść.
Odpowiedz
#9
Jestem ciekawa, czy autorka tego posta zdecydowała się w końcu na wizytę w Promitis?
Odpowiedz
#10
Moim zdaniem podstawą jest badanie ados Wykonywaliście je może u dzieci? u nas bardzo szybko je zlecono
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama