Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System płatności ratalnej - który wybrać?
#1
Ktoś się orientuje jakie są opłaty za włączenie systemu ratalnego iRaty w sklepie internetowym i przede wszystkim czy to opcja godna uwagi? Pozdrawiam!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W mojej ocenie jeśli chodzi o system płatności ratalnej to jak najbardziej dobrze wypada tutaj system iRaty.pl bo z tego rozwiązania korzystamy ponad rok i dobrze przyjęła się przy sprzedaży droższych produktów. Klienci są zadowoleni, szybko rozpatrują wnioski i też jeśli chodzi o obsługę trudno mieć co do nich jakiekolwiek zastrzeżenia. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#3
Jest to całkowicie bezpłatna wtyczka dla sklepów na każdej platformie sklepowej. W celu uruchomienia wtyczki iRaty w sklepie proszę zarejestrować swój sklep tutaj https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca Pozdrawiamy serdecznie!
Odpowiedz
#4
O super, dzięki wielkie to zaraz sobie w takim razie zerknę co tam dokładnie mają.
Odpowiedz
#5
Odnośnie wyboru dobrego i skutecznego systemu płatności ratalnej to według mnie również iRaty.pl bo z tego rozwiązania korzystamy ponad rok i dobrze przyjęła się przy sprzedaży droższych produktów. Klienci nie zgłaszają do nas zastrzeżeń, szybko rozpatrują wnioski i też nie mamy problemów technicznych. Klientów nie brakuje, którzy korzystają z takich opcji, my nie mamy żadnych dodatkowych problemów tylko dodatkowe wsparcie naszego biznesu.
Odpowiedz
#6
A ja jako klient (dość częsty) sklepów internetowych, największe zaufanie mam do Twisto. Można rozłożyć zakup na raty i to zupełnie bezpłatnie (jeśli decydujesz sie na tylko 3 raty). Wszystko jest bardzo wygodne i proste w obsłudze. Korzystałam już kilka razy i na pewno jeszcze nie raz skorzystam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama