Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urlop
#21
Jeśli planujesz wybrać się na krótki urlop, to może rozważ ten hotel ze spa https://baginscyspa.com.pl . Ja powiem szczerze, że sama zastanawiam się nad wyjazdem póki mamy jeszcze ładną pogodę. Planuję pojechać sama i chciałabym skorzystać przy okazji z jakichś zabiegów relaksacyjnych.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Jak tylko pojawia się równonoc wiosenna, wtedy zaczynam ogólnie planować jakieś tam podróże i zwykle na to nie narzekam. Można powiedzieć, że dla mnie mimo wszystko fajnym miejscem jest coś takiego podróże są portale z hotelami. Niemniej jednak najpierw musi być pogoda i dobre samopoczucie, potem można coś planować. Tyle.
Odpowiedz
#23
Jeśli wybierasz się na urlop to polecam skorzystać z oferty tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/Prezenty gdzie zakupisz ciekawe książki a także masz gotowe zestawy które świetnie nadadzą się na prezent. Nie dość że jest duży wybór to jeszcze niskie ceny oraz szybka dostawa.
Odpowiedz
#24
My w tym roku mamy zaplanowany urlop na koniec września. Wybieramy się całą rodziną na Mazury. Tym razem zdecydowaliśmy się na hotel, który jest przyjazny rodzinom z dziećmi https://www.hotelstbruno.pl/hotel/hotel-...-rodzinie/ . Jest to dla mnie bardzo ważne, aby moje dzieci były mile widziane w miejscu pobytu, który mam nadzieję, będzie udany. Dawno nie mieliśmy wspólnego urlopu, wiec bardzo cieszę się na wspólny wyjazd.
Odpowiedz
#25
Kocham Polskie widoki, ale jeszcze bardziej uwielbiam podróżować do innych krajów i poznawać ich kulturę. Dlatego też zdecydowałam się na wycieczkę objazdową z Konsorcjum.pl do Gruzji. Jestem niesamowicie podekscytowana, bo nigdy nie byłam w tamtejszej okolicy. Wyjazd trwa całe 9 dni, więc jestem pewna, że zobaczymy wiele pięknych miejsc!
Odpowiedz
#26
W czerwcu udało mi się odwiedzić Turcję, a w lipcu polecieć do Chorwacji. Obie te podróże zakupiłam z oferty biura podróży Itaka. W swojej ofercie mają wakacje na każdą kieszeń. Długo działają na rynku. Ufam im i jak do tej pory nigdy się nie zawiodłam!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Jeśli lubicie zorganizowane podróże, to polecam Konsorcjum.pl. Uwielbiam wyjeżdżać z nimi — poczucie bezpieczeństwa jest dla mnie najważniejsze i wiem, że na nich mogę liczyć. Właśnie wykupiłam kolejną podróż, tym razem do Gruzji. Mam nadzieję, że podczas tych 9 dni, zobaczę niesamowite piękno tego kraju.
Odpowiedz
#28
Czy wy też myślicie, że to bardzo dobre rozwiązanie?
Odpowiedz
#29
Chciałam się podzielić z Wami moim odkryciem - znalazłam bardzo interesujący artykuł https://www.bezmapy.pl/przydatne-w-podro...-mazurach/ na temat tego, co warto zabrać ze sobą na rejs po Mazurach. W artykule autor dzieli się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi pakowania i przygotowania na rejs po tym urokliwym regionie. Opisuje, jakie ubrania i obuwie są odpowiednie, jakie akcesoria żeglarskie mogą okazać się niezbędne, jakie produkty spożywcze warto wziąć ze sobą, oraz wiele innych praktycznych porad.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama