Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transport opon
#1
cześć, kumpel poprosił mnie o zakupienie mu opon samochodowych na zimę i miał je osobiście odebrać, niestety jednak tego nie może zrobić i muszę mu je wysłać.Teraz mam problem bo nie wiem jak się je powinno odpowiednio zapakować do wysyłki. Jakieś rady?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Nie jestem znawcą tematu, ale w internecie znalazłam taki portal https://www.oponykurierem.pl/ i jest on właśnie poświęcony przesyłce opon.Poczytaj sobie, wszystkiego dowiesz się i nie będzie żadnego problemu z transportem opon. Pamiętaj tylko by odpowiednio je zapakować
Odpowiedz
#3
Teraz już jest najwyższa pora, aby takie zimowe opony wymienić na letnie. Jeśli szukalibyście firmy z Tarnowa lub okolic, która świadczy takie usługi, to polecam kontakt z firmą https://omt-serwis.pl/usluga/opony-letnie-tarnow/. Jak widać możecie z jej strony liczyć na profesjonalną pomoc w tym zakresie Wink
Odpowiedz
#4
A czy macie jakieś doświadczenie z firmą Alleopony24.pl (link) ? Pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym, czy nie kupić tam ciężarowe opony... Pomagam bratu znaleźć coś konkretnego, ponieważ on ma sporo na głowie. Także może przy okazji i mnie ktoś wesprze?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama