Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mleko modyfikowane, czy może karmienie piersią?
#21
Pozostając w temacie karmienia piersią, gdzie polecacie kupić laktator ręczny?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
zgadzam się, że są różne sytuacje, ja krótko karmiłam piersią chociąz w planach miałam co najmniej rok, ale niestety nie wyszło, mój maluszek pije bebilon profutura, z tego co sprawdzałam to cenowo nnajtaniej wychodzi stacjonarnie doz ostatnio kupiłam opakowanie za coś koło 48 zł
Odpowiedz
#23
Ze wzgledu na mało pokarmu musiałam swoje dziecko przerzucić na mleko modyfikowane , wybrałam znane i popularne Bebiko. Teraz mój syn ma już 2-latka i dalej pije Bebiko Junior 4. Kupuję je przez internet ze wzgledu na promocyjną cenę tutaj https://www.bee.pl/bebiko-junior-4-mleko...98090.html . Mleko te zawiera najpotrzebniejsze składniki odżywcze i witaminy które potrzebuje do prawidłowego rozwoju.
Odpowiedz
#24
Warto też pomyśleć poważnie o rozszerzaniu diety malucha. Super są na przykład jednoskładnikowe, ekologiczne słoiczki HiPP BIO z serii Pierwsza Łyżeczka. Można je zamówić online lub kupić w sklepach takich jak Biedronka lub Lidl.
Odpowiedz
#25
Wiadomo, że najlepiej dla dziecka jest karmić je piersią jak najdłużej. Ale nie każda kobieta ma takie możliwości. Ja na szczęście mam dość dużo pokarmu dlatego też zaczęłam się zastanawiać nad użyciem laktatora. Dlatego też sprawdzałam w internecie jakie modele są najlepsze. I tak też między innymi tutaj https://www.simed.pl/ znalazłam bardzo dobre i polecane modele laktatorów.
Odpowiedz
#26
(13.02.2021, 17:08)szpaczka napisał(a): zgadzam się, że są różne sytuacje, ja krótko karmiłam piersią chociąz w planach miałam co najmniej rok, ale niestety nie wyszło,
u nas było podobnie - test kilku mlek i w końcu Hipp combiotik - co to była za ulga nie tylko dla mnie ale dla córci - koniec problemów brzuszkowych praktycznie od razu
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Hipp ma bardzo dobre mleko, treż swojemu dziecku daję, gdzie kupujesz? Ostatnio zamawiałam tutaj https://hipp.dodomku.pl/HIPP_1_BIO_COMBI...89698.html
Odpowiedz
#28
Dziewczyny podpowiedzcie, czy macie doświadczenie z nietolerancją laktozy u dzieci? Czy takim małym dzieciom są już robione jakieś badania, testy? Podobno wystarczy jedynie wykluczyć pokarmy zawierające cukier mlekowy, to prawda? Trochę na ten temat wyczytałam m.in. z artykułu https://swiatprzychodni.pl/artykuly/niet...c-dziecku/, jednak wolałabym jeszcze kogoś podpytać z doświadczeniem. Na jakich produktach teraz opieracie dietę?
Odpowiedz
#29
wiem, że na pewno w DOZie można kupić Bebilon w dużo korzystnej cenie, wolę kupować stacjonarnie niż czekać aż mi paczka przyjdzie
Odpowiedz
#30
Ja tylko i wyłącznie KP. i z córką i z synem. Nie oceniam kobiet, które zrezygnowały (z wyboru lub przymusu, bo różnie to bywa, różne są sytuacje) z KP na rzecz MM. U nas udało się, oboje ponad rok. Córka zrezygnowała bez problemu, z synem były "przeboje", nieprzespane noce, wrzask ... ale udało się. Osobiście bardzo się cieszę i chwalę sobie KP. Żarcie zawsze pod ręką Tongue bez zastanawiania się czy mam odpowiednio wystudzoną wodę, bez wstawania w nocy, żeby mleko uszykować...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama