Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pamiętać o wizytach u lekarzy i badaniach
#1
Hej Uśmiech
Mam problem z mamą która dość często bywa u lekarzy ze względu na schorzenia i pojawiają sie u niej różne objawy, ale co najgorsze często zapomina o wizytach, badaniach i też nigdy nie zapisze sobie jak reaguje na różne leki. Czy macie może dla mnie jakieś wskazówki w tym zakresie, bo już nie wiem jak sobie z tym poradzić. Może jakaś apka tutaj sie sprawdzi?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Oj znam ten ból, dlatego jeżeli szukasz konkretnej pomocy w tym zakresie to może pomóc aplikacja na telefon MojeZdrowie24 https://mojezdrowie24.pl/ którą okryłem z pół roku temu przez koleżankę, bo też mam z tym problem i podała mi rozwiązanie na tacy. Teraz mogę powiedzieć że było warto bo mam cukrzyce więc muszę mieć wszystko pod kontrolą. Ta aplikacja daje możliwość zapisu niepokojących objawów, mam wszystkie dokumenty medyczne w jednym miejscu i też mogę umówić wizytę z jednego miejsca. Polecam sobie pobrać i przetestować, myśle że pozytywnie się przekonacie Wink
Odpowiedz
#3
Właśnie zastanawiam się nad tym, jak radzą sobie osoby niepełnosprawne z trudnościami w poruszaniu się. Niestety nie wszystkie miejsca są odpowiednio dostosowane. Na szczęście można szukać różnych rozwiązań i ja widziałam na stronie https://www.brandvital.eu/produkty-medyc...y-i-rampy/ , że są specjalne podjazdy i rampy, które na pewno będą ułatwiały poruszanie się osobom na wózkach inwalidzkich. Myślę, że warto byłoby się zainteresować. Sprawdzajcie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama