Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
drzwi wejściowe
#1
Cześć, co myślicie o takich drzwiach wejściowych do domu https://erkado.pl/produkt/p85/? Znajoma polecała nam produkty Erkado ze względu na trwałość i jakość, ale i design, dlatego szukamy ich drzwi. Co sądzicie, podoba Wam się taki styl?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Świetne drzwi wejściowe ma KMT. Mamy od nich drzwi stalowe Passive 75. Ładne, starannie wykonane, mają bardzo dobrą izolacyjność termiczna (Ud=0,57). Jest w nich zastosowany zamek listwow hakowy co zwiększy komfort zamykania drzwi. No i co dla mnie najważniejsze drzwi spełniają warunki programu Czyste Powietrze. Jest to rządowy program; można dzięki temu uzyskać dofinansowanie do zakupu drzwi nawet do 60% ceny drzwi.
Odpowiedz
#3
Natomiast jeżeli do drzwi będziecie również potrzebowali odpowiednich zamków do drzwi zewnętrznych to zdecydowanie mogę polecić do sprawdzenia ofertę Rawos https://rawos.pl/ u których wariantów będziecie mogli znaleźć wiele w różnych wariantach, zarówno jeśli chodzi o wersje wpuszczane, magnetyczne profilowe, czy również elektryczne to jak najbardziej warto się zorientować w tym co aktualnie mają w ofercie. Do tego licząc na profesjonalizm obsługi oraz przystępne ceny. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
#4
Skorzystałem kiedyś z oferty budżetowej jeśli chodzi o drzwi i to zdecydowanie nie jest dobry kierunek. Jeśli zależy wam na jakości, a przede wszystkim na bezpieczeństwie, to rozważcie kupno drzwi od firmy z ugruntowaną pozycją na rynku. Szukając ostatnio w sieci znalazłem chociażby https://tessa.com.pl/ taką ofertę - lepiej trochę dopłacić i mieć pewność, że wszystko jest w porządku.
Odpowiedz
#5
A czy wiecie, że starych, zniszczonych drzwi nie trzeba wcale spisywać na straty? U nas świetnie sprawdziła się renowacja drzwi drewnianych i teraz wyglądają one praktycznie jak nowe Uśmiech Polecam więc każdemu z Was takie rozwiązanie Uśmiech
Odpowiedz
#6
Mam w planach odnowić drzwi i wiem, że trzeba zacząć od poszukiwania odpowiedniej farby do drzwi . Tutaj zwracam się z prośbą do Was, abyście polecili mi coś konkretnego. Znacie jakieś najlepsze propozycje? Jeśli tak, to dajcie znać!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Będąc na etapie poszukiwań przede wszystkim dobrze wykonanej, nowoczesnej i jednocześnie dostępnej w rozsądnej cenie stolarki okiennej to warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Domega z Poznania ze względu na wysoki standard obsługi, racjonalne koszty i jednocześnie dotrzymanie ustalonych terminów realizacji. Na pewno warto się do nich wybrać i podjąć racjonalną decyzję zakupową, aby cieszyć się piękną i szczelną stolarką okienną. Warto sobie wszystko wycenić i podjąć jak najlepszą decyzję zakupową, aby wyglądały pięknie przez lata i zachowywały swoje parametry techniczne, aby ciepło w sezonie grzewczym nam mocno nie uciekało. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#8
ja wybierając drzwi wejściowe postawiłabym na lite drewno, to bardzo wytrzymały materiał i takie drzwi z pewnością posłużą Wam przez długie lata Uśmiech a zamówić można je na przykład bezpośrednio u producenta, w firmie Kris Drzwi. Realizują tu zamówienia indywidualne, drzwi są robione na konkretny wymiar. Solidna jakość a do tego niewygórowane ceny Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama