Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szkło na telefon, jakie?
#1
Czy wybierając szkło hartowane na telefon to trzeba się czymś konkretnym kierować, czy obojętnie jakie wybierzemy każde będzie odpowiednie? Bo, że jest przydatne to zdaję sobie sprawę, a niedługo będę kupować sobie nowy telefon. Mam kolegę, który upuścił prawie nowiutki sprzęt, wiecie czym to się skończyło. A jednak takie szkło skutecznie chroni nasz sprzęt.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Szkło hartowane na telefon to podstawa, a im lepszy telefon tym bardziej warto zainwestować. Teraz kupiliśmy w PLay Samsung Galaxy J4+ i pierwszym zakupem był właśnie ochraniacz na ekran - nie żałuję. Wygląda dobrze a telefonik bezpieczny :-)
Odpowiedz
#3
Wiem na pewno, że nie ma co na tym oszczędzać, znajoma moja pamiętam jak mówiła że ona nic na ekran nie zakłada, tydzień później widziałam miała już ma wyświetlaczu pajęczynkę. A takie szkło naprawdę chroni. Na mój Xiaomi http://xiaomimi.com.pl/xiaomi-mi-5/xiaom.../pyhe_jeqh kupiłam idealnie dopasowane na cały ekran.
Odpowiedz
#4
Czasami lepiej dać za takie szkło więcej, ale mieć pewność co do jakości. Wink
Sprawdź profesjonalne usługi sprzątające Małopolska!
Odpowiedz
#5
Jeśli chcecie odpowiednio zadbać o ochroną Waszego smartfona, to rzeczywiście takie akcesoria mogą się okazać bardzo przydatne. Ja na przykład kupiłam sobie wysokiej jakości Szkło hartowane Nillkin i pomimo tego, że telefon już kilka razy upadł mi na podłogę, absolutnie nic się z nim nie stało, nadal wygląda jak nowy i działa sprawnie. Takie szkła wcale nie kosztują dużo, a dzięki nim żywotność Waszego telefonu może się znacznie wydłużyć Wink
Odpowiedz
#6
ze szkłem hartowanym na pewno pomoże ci ta Strona https://naprawtelefon.pl/uslugi/samsung . Działają bardzo szybko i usługi są w niskich cenach. Pomogli mi z wymianą zepsutej baterii do Galaxy S9

Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Zamiast szkła można pomyśleć o takich specjalnych foliach, które instaluje się na telefonie. Są bardzo skuteczne, wytrzymałe, a przede wszystkim tańsze niż szkoła hartowane. Niestety nie pamiętam ich nazwy, ale w Galerii Katowickiej jest taki punkt na piętrze 0.
Odpowiedz
#8
Fakt, że wielu telefonów nie da się naprawić i trzeba stawiać na zakup nowego sprzętu. Właśnie dlatego najlogiczniejsze będzie odpowiednie zadbanie o dobór dobrego szkła hartowanego. Na stronie https://sklep.3mk.pl/apple/iphone13pro/f...a-ochronne macie ciekawe przykłady takich zabezpieczeń, więc warto zastanowić się, co będzie szczególnie korzystne dla Was.
Odpowiedz
#9
Zwracajcie uwagę na to żeby było dopasowane do waszego modelu telefonu. Wyświetlacze są przeróżne, ale to na pewno w opisie powinno być wszystko napisane. Niezależnie od tego jaki macie telefon powinniście zawsze kupić do niego szkło. Ja mam nowy iPhone 13 i od razu te kupowałam.
Odpowiedz
#10
Mega, mega ważna rzecz! Zdecydowanie lepiej wymienić szkło hartowane, które potrafi kosztować kilkanaście, kilkadziesiąt złotych, niż wyświetlacz. No ale sytuacje są różne co nie... Jak coś warto mieć w zanadrzu dobry serwis, który szybko pomoże. Tak na stronie https://phonefix.com.pl/oferta/serwis/apple/iphone-x/ znajdziecie takich specjalistów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama