Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy warto zrobić implanty zębowe
#1
Implanty zębowe są stosowane w różnych sytuacjach, a decyzja o ich wykonaniu zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta. Decyzję o implantach zębowych https://www.drvs.pl/implanty-zebowe/ powinno się konsultować z dentystą lub chirurgiem stomatologicznym, którzy dokładnie ocenią stan jamy ustnej pacjenta i zasugerują odpowiednie rozwiązania.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Zawsze jeśli stracisz zęba, powinieneś ubytek wypełnić implantem. Na tą chwilę skupiam się na leczeniu swoich zębów, póki jeszcze jest na to szansa. Bardzo dobry gabinet znalazłam pod adresem: https://www.cytrus-lawenda.pl/endodoncja . Tutaj wykonują nawet leczenie kanałowe pod mikroskopem, więc wiem, że będę pod najlepszą opieką.
Odpowiedz
#3
Niestety, ale właśnie mam taki problem. Niebawem będę musiał zgłosić się do dentysty. Ale jak sobie pomyślę, ile mnie to będzie kosztowało, to aż się trzęsę. Przy obecnych cennikach dentystów itd. to jest prawdziwa masakra. Muszę koniecznie się dowiedzieć, jak wybrać dobrego dentystę, żeby mieć absolutną pewność, że ogarnie temat jak należy i będę mieć święty spokój na co najmniej kilka kolejnych lat. Może macie jakieś rady w temacie wyboru dobrego dentysty? Dajcie znać.
Odpowiedz
#4
Zdecydowanie najlepszy sposobem na piękny uśmiech jest profilaktyka i regularne wizyty u stomatologa. Jednak jeżeli wystąpi już potrzeba założenia implantów, to zdecydowanie należy skorzystać z pomocy specjalistów. Jeżeli ktoś szukałby sprawdzonego miejsca w Grudziądzu, to polecam klinikę Maszewski https://maszewski.com/. Pracujący tam stomatolodzy mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Gabinety są wyposażone w nowoczesny sprzęt, który również sprawia, że zabiegi przeprowadzane są na najwyższym poziomie. Oprócz implantologii, klinika oferuje kompleksowe leczenie zębów, protetykę i chirurgię oraz inne usługi, które mogą pomóc w uzyskaniu pięknych i zdrowych zębów. Polecam zapisać sobie do nich kontakt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama