Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble
#21
wiemy już gdzie kupować meble ale gdzie zaopatrujecie się zwykle w akcesoria meblowe takie jak gałki, zawiasy czy nóżki do mebli? pytam bo jakiś czas temu trafiłam na ofertę hurtowni Meblowania i zastanawiam się czy warto skorzystać ?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Do renowacji mebli najlepiej sprawdzi się szybkoschnąca farba olejna. Ja uważam, że jeśli ktoś ma trochę zdolności i czas to warto odnowić swoje stare meble zamiast kupować nowe. Wyjdzie taniej, a można zrobić meble takie, jakie się chce. Teraz wybór kolorów jest ogromny. A można bez problemu też dokupić jakieś ciekawe gałki czy klamki.
Odpowiedz
#23
A ja mam takie szczęście, że jak kupuję meble - to zawsze czegoś brakuje. Chociażby teraz muszę poszukać drążki do szafy nowej, ponieważ nie dali w komplecie. Ale całe szczęście mam sytuację już opanowaną, bo znalazłam na stronie meblowania.pl coś odpowiedniego, także super.
Odpowiedz
#24
W dużej mierze wszystko zależy co was interesuje... Jak chodzi o sofy bielsko biała . krzesła, komody, stoły i inne rzeczy - to warto zwrócić uwagę na propozycje Rosanero. Według mnie ta firma ma w ofercie wyjątkowe meble wykonane z drewna z pełną starannością.
Odpowiedz
#25
Trzeba przyznać że meble z Polski , pochodzące od dobrych producentów są znane właściwie w całej Europie. Klienci cenią jest zarówno za jakość jak i stosunek ceny do oferowanej jakości. W przypadku mebli, najbardziej poszukiwana jest solidność, której często brakuje wielu różnym produktom tego typu, do decyduje jak długo meble będą nam slużyć w domu czy w pracy.
Odpowiedz
#26
Bardzo ładnie prezentują się też uchwyty meblowe czarne
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Hej! Planuję zakup mebli do przedpokoju, ale mam ograniczoną przestrzeń. Szukam czegoś funkcjonalnego z dodatkową półką na drobiazgi. Macie jakieś pomysły na kompaktowe rozwiązania? Z tego co widzę, to tutaj https://lubiemeble.pl/szafy-do-przedpokoju mają spory wybór. Może ktoś z was kupował już w tym sklepie internetowym i może coś polecić. Chodzi mi oczywiście o kwestie obsługi i jakości.
Odpowiedz
#28
A jaki sklep meblowy katowice polecacie? Gdzie mają dobrej jakości meble ale w rozsądnych cenach? Czeka mnie urządzenie całego domu, więc naprawdę dużo mebli będzie potrzebne. Teraz wiadomo, że wszystko jest takie drogie, więc szukam miejsc, gdzie można kupić fajne meble, porządne ale nie stracić przy tym fortuny.
Odpowiedz
#29
Dla tych, którzy mają mało miejsca, szafy przesuwne Poznań są świetnym sposobem na uporządkowanie. Dostępne w różnych rozmiarach i wzorach, szafy przesuwne świetnie sprawdzają się w przestrzeniach, w których inne meble się nie zmieszczą. Szafy te pozwalają zachować porządek w domu bez poświęcania stylu.
Odpowiedz
#30
Warto także rzucić okiem na meble dla Ciebie salon meblowy Mebel Perfekt Chojnice: http://mebel-perfekt.pl/ . Znajdziecie u nich bardzo duży wybór zarówno pięknych mebli polskich, jak i mebli włoskich. Z ich oferty wybierzecie coś do każdego pomieszczenia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama