Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wczasy za granicą
#51
Ja w tym roku skorzystałam z promocji Itaki czwartek, czwarteczek, czwartunio. - https://www.itaka.pl/czwartunio/ i jadę do Włoch. Już nie mogę się doczekać i jestem szczęśliwa, że mogę tam jechać w tak atrakcyjnej cenie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
Ja w sierpniu jadę do Danii, bo skorzystałam ze świetnej promocji - czwartek, czwarteczek, czwartunio, jaką ma Itaka i kupiłam wycieczkę w bardzo dobrej cenie.
Odpowiedz
#53
Polecam ze swojej strony biuro podróży Itaka. Mają topowe kierunki Dreamlinerem bezpośrednio do m.in. Tajlandii i Zanzibaru. Te miejsca szczególnie polecam. Itaka to lider na rynku, któremu zaufało już 9 mln klientów. Moim zdaniem są niezawodni!
Odpowiedz
#54
Ja stawiam na absolutną wygodę w tym roku, dlatego lecę razem z Itaką na Wyspy Kanaryjskie. Są oni liderem zorganizowanego wypoczynku właśnie w tamtym rejonie. Dodatkowo od razu przy wykupieniu wczasów, mam zagwarantowane ubezpieczenie Itaka Simple. Nie mogę się doczekać wyjazdu, cenię sobie komfort i wiem, że na wyjeździe z Itaką dobrze wypocznę!
Odpowiedz
#55
Planujecie takie interesujące wyjazdy Uśmiech ja niestety w tym roku siedzę na tyłku w domu. Ciekawa jestem, czy macie wykupione ubezpieczenie turystyczne https://tueuropa.pl/ To bardzo ważne, ponieważ opcja z biura podróży jest standardowa i w razie gdyby się coś stało, to macie ogromne finansowe kłopoty.
Odpowiedz
#56
Byłam na wczasach w większym gronie, bo zdecydowałam się na rodzinne wakacje z Itaką i ich klubem przyjaciół. Świetnie całą czwórką się bawiliśmy. Przeglądam na bieżąco ich oferty na stronie. Obecnie mają propozycje Rodzinne wakacje 2023, gdzie w bardzo atrakcyjnych cenach można zakupić wakacje na przyszły rok! Ja skusiłam się na Hiszpanie i Hotel BG Tonga Design & Suites Tower. Bardzo polecam, już nie możemy się doczekać Big Grin.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#57
Mnie marzy się jakoś dalszy kierunek. Myślałam o rejsie na Karaiby Południowe. Bardzo fajną ofertę znalazłam na stronie Konsorcjum.pl. Rejs luksusowym statkiem ze wszystkimi możliwymi dogodnościami był na mojej liście od dłuższego czasu!
Odpowiedz
#58
Bez wątpienia Norwegia to niezwykły kraj i to że Polacy chętnie się tam wybierają na wczasy nie dziwi. Dodam od siebie tylko że przed wyjazdem koniecznie trzeba zdobyć głębszą wiedzę na temat tego kraju. Gorąco polecam odwiedzenie bloga https://zyciewnorwegii.pl/, na którym można znaleźć wiele ciekawych informacji na temat życia w Norwegii
Odpowiedz
#59
Jakie macie plany na tegoroczne wakacje?

osprzęt hydrauliczny sklep
Odpowiedz
#60
Wakacje za granicą, są przereklamowane, lepiej udać się gdzieś w Polsce. Na szczęście coraz więcej osób, docenia swój kraj i https://www.kajakipomiechowek.pl/splyw-k...oniec.html spływ kajakowy joniec, jest świetną alternatywą na wakacje czy weekendowy wypad. Kajaki, możemy wypożyczyć na miejscu, wiosną i latem, rzeka Wkra, zapewnia naprawdę świetne warunki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama