Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Last minute
#1
Cześć, co sądzicie o biurze podróży Itaka? Chciałabym jechać na wycieczkę Last Minute i znajoma mi ich polecała, ze względu na ich dobrą organizację i doświadczenie, które widać w praktyce podczas wyjazdów, bo są niezawodni. Co sądzicie, podzielacie jej opinię?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja mogę polecić Ci biuro z niesamowitymi kierunkami turystycznymi - Konsorcjum.pl organizuje świetne wakacje w cudownych miejscach. Razem z mężem wybieramy się w tym roku na wspaniały wyjazd do Izraela. To świetna okazja, ponieważ kraj ten został ponownie otwarty dla turystów. Lecimy z Krakowa już za dosłownie chwilę!
Odpowiedz
#3
Serdecznie polecam to biuro podróży! Gwarancja bezpieczeństwa i lider na rynku z 33-letnim doświadczeniem. Jednym słowem sprawdzona firma! Ja w te wakacje zdecydowałam się wraz z chłopakiem na wczasy ItaKarma do Grecji. Oferta tylko dla dorosłych zapewniająca: w ciągu dnia przy basenie DJ, a wieczorami imprezy lub fiestę w stylu latino. Było cudownie. Polecam!
Odpowiedz
#4
Serdecznie polecam to biuro! Itaka jako nr 1 wśród konsumentów z pewnością zadba o wszystko. Wielokrotnie miałam okazję z nimi lecieć, jak dla są niezawodni. 33-letnie doświadczenie na rynku robi swoje. W tym roku wybrałam Zanzibar, lecę bezpośrednio Dreamlinerem, a wszystko dzięki Itace Big Grin.
Odpowiedz
#5
Polecam, zawsze spełniają moje oczekiwania. Leciałam z nimi już wiele razy. Itaka to lider na rynku, który posiada ogromne doświadczenie i cieszy się zaufaniem wśród klientów, w tym również moim Uśmiech.
Odpowiedz
#6
Dla mnie tylko i wyłącznie biuro Konsorcjum.pl - nie mają sobie równych. Już kilka razy korzystałam z ich usług. W tym roku byłam na wycieczce w Ekwadorze! Przede wszystkim zachwyciło mnie to, że mogłam tam zobaczyć góry, wulkany wodospady, ale też las tropikalny czy ocean. Miałam okazję też poznać i zobaczyć jak żyją ludzie, którzy są przywiązani do tradycji indiańskich przodków. Byłam też na rejsie po Wyspach Galapagos. Istny odjazd, serio. To był najlepszy mój wyjazd jak dotąd, nigdy go nie zapomnę i nie mogę doczekać się kolejnych.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama