Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jedzenie
#51
Posiłki, szczególnie te, które zabieramy do pracy, powinniśmy komponować w sposób przemyślany, co pozwoli nam uniknąć marnowania jedzenia https://ale-mlyn.pl/pl/blog/lunchboxy-do...owe-obiady . Warto zastanowić się, jakie składniki najlepiej sprawdzą się w daniu, aby było smaczne, zdrowe i sycące, a jednocześnie takie, które będziemy w stanie spożyć w całości lub wykorzystać w inny sposób. Można np. planować posiłki na kilka dni, wykorzystując te same składniki, ale w różnych kombinacjach i proporcjach.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
Jako osoba, która często robi zakupy w Lidlu, nie mogę przegapić okazji, aby zapoznać się z najnowszymi ofertami i korzystnymi promocjami, które są dostępne w gazetkach. Lidl zawsze mnie zachwyca różnorodnością produktów i atrakcyjnymi cenami. Cieszę się, że mogę znaleźć wszystko, czego potrzebuję w jednym miejscu, a to ułatwia mi planowanie moich zakupów. Kiedy przeglądam gazetki promocyjne, zawsze znajduję wiele interesujących propozycji, które przyciągają moją uwagę. Obecnie przeglądam aktualne gazetki promocyjne lidla i widzę, że mają sporo promocji. Zachęcam do zapoznania się Uśmiech
Odpowiedz
#53
Najzdrowiej wiadomo, że gotować w domu, ale od czasu do czasu można pozwolić sobie przecież na jakiegoś gotowca jak chociażby pizza dominium. Jutro dzień dziecka więc to tym bardziej dobra okazja na wyjście z dzieciakami i zjedzenie pizzy. Wszyscy na pewno będą z tego powodu bardzo zadowoleni Uśmiech
Odpowiedz
#54
kochani znacie coś takiego jak program do ukladania diety  wiem już jak mam się odzywiać, znam makro, kalorykę ale chciałabym teraz to jakoś zoptymalizować i móc układac sobie jadłospisy na kolejny tydzień Uśmiech
Odpowiedz
#55
Skoro chodzi o pizze to na pewno polecam Wam zerknąć na stronę http://pizzapodpalma.pl/menu/ jeżeli chcecie zjesc cos dobrego.
Tutaj zdarzalo mi sie byc czesto bardzo i bez problemu mogę polecić. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
#56
Grunt to odpowiedni bilans białka, tłuszczu i cukru. Plus oczywiście witaminy. Ja staram się gotować zdrowo, różnorodnie i smacznie Wink Od czasu do czasu i na fast food można sobie pozwolić czy może wjechac jakaś dominium pizzeria. Wszystko w końcu jest dla ludzi, byle z umiarem Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#57
Jeżeli nie chcecie latać całym godzinami po marketach i tracąc na to czas to możesz w takim razie sprawdzić również ofertę przygotowaną przez sklep spożywczy online https://e-spar.com.pl/kategoria/artykuly-spozywcze/1106 w którym będziecie mogli znaleźć naprawdę wszystkie artykuły spożywcze dobrej jakości. Licząc tutaj zarówno na konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji zamówień i dostawy prosto pod drzwi. To ogromna oszczędność i też nie kupujemy w końcu tyle niepotrzebnych rzeczy. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że ostatecznie też się do tego przekonacie.
Odpowiedz
#58
Warto zadbać o to, by jeść smacznie ale i zdrowo. Także warto wiedzieć, 
jak zrobić makaron ze szpinakiem fit. Będzie on idealny na obiad właśnie też latem. Jest lekki i pożywny. Warto spojrzeć właśnie na takie przepisy.
Odpowiedz
#59
Odkryłam właśnie bardzo ciekawy przepis na stronie "Zielony Środek"! Chciałabym się z Wami podzielić tym smakowitym odkryciem - https://zielonysrodek.pl/pieczona-owsianka-z-owocami/ "Pieczona owsianka z owocami" to pyszny pomysł na zdrowe i pożywne śniadanie, które z pewnością zadowoli każde podniebienie. To danie jest nie tylko smaczne, ale także łatwe do przygotowania, dzięki czemu świetnie sprawdzi się, gdy chcemy zjeść coś szybkiego, ale jednocześnie wartościowego.
Odpowiedz
#60
Śniadania czy kolacje przygotowujemy najczęściej stosując tradycyjne i ekologiczne przetwory owocowe i warzywne od firmy Eterno.pl. Dzieciaki bardzo je lubią, a i my chętnie je zjadamy. Zawsze robiliśmy przetwory samodzielnie jednak brak czasu oraz wysokie ceny warzyw i owoców zdecydowały, że skorzystanie z Eterno jest dla nas najkorzystniejsze a przy tym bardzo smaczne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama