Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
doradca biznesowy
#1
Hej, moje przedsiębiorstwo potrzebuje zmian i niezbędny mi jest zewnętrzny doradca, który pomoże mi przeprowadzić reorganizację firmy. Poszukuję osoby z szeroką wiedzą i dobrym podejściem do klienta. Polecano mi POL TAX z Warszawy, którzy mają długoletnie doświadczenie na rynku, a w ich skład wchodzą specjaliści z różnych dziedzin. Korzystaliście może z ich usług?
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Torby do pracy takie jak te https://lena.sklep.pl/torby-do-pracy-krakow.html można bardzo łatwo zamówić w sieci. Jest ich mnóstwo. Każda torebka się nam przyda.
Odpowiedz
#3
W prowadzeniu własnej firmy i jej rozwoju pomóc może Wam również trener i doradca biznesowy Pani Iwona Firmanty. Z tego, co wiem, potrafi nieźle zmotywować i pomogła już wielu przedsiębiorcom. A może ktoś z Was miał już z nią kiedyś do czynienia?
Odpowiedz
#4
Mówiąc o kimś takim jak trener biznesowy , warto wziąć pod uwagę jego rolę jako inspiratora i doradcy. Dzięki intensywnemu rozwojowi poprzez metody psychologii i neurobiologii, coach pomaga osiągnąć wyznaczone cele oraz zwiększyć efektywność osobistą i zawodową. Jest to jedna z najskuteczniejszych form interaktywnego rozwoju, a jego wartość potwierdzają sukcesy klientów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama