Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgowy poszukiwany
#1
Hej! Poszukując nowego księgowego trafiłam na stronę POL TAX z Warszawy i po rozmowie z nimi muszę przyznać, że jestem zachwycona. Nie tylko mają doświadczenie, ale także oferują kompleksową obsługę księgową, kadrową i płacową! Dajcie znać czy słyszeliście o nich!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeśli chodzi o księgowość to również muszę pochwalić się odkryciem pewnym odkryciem, mianowicie doradztwo podatkowe Gliwice.
Od razu widać, że znają się na swoim fachu. Przekazałem im wszystkie papiery i zoptymalizowali mi podatki ponad moje jakiekolwiek oczekiwania.
Jeśli Twój aktualny księgowy nie ogarnia nowych przepisów to ja bym skorzystał z ich oferty.
Odpowiedz
#3
Przez internet też kupimy dla siebie różne dodatki do kreacji i polska galanteria to dla mnie świetny wybór. Lubię skórzane dodatki, bo doskonale się sprawdzają do różnych kreacji.
Odpowiedz
#4
W Warszawie księgowością i obsługą kadrowo-płacową zajmuje się też na pewno https://wzpartners.pl/oferta/payroll/ . Można sprawdzić na podanej stronie jakie dokładnie usługi mogą świadczyć dla swoich klientów, a kontaktując się przed formularz dowiedzieć się również jakie będą koszty takich usług. Dzięki narzędziom online i autorskim procedurom, obsługa płacowa w modelu payroll może odbywać się w zasadzie wyłącznie zdalnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama