Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masaż ciała
#1
Lekarz zarekomendował mi udanie się na masaż ciała, ponieważ poprzez pozycję siedzącą w pracy, mam bardzo pospinane mięśnie w okolicach kręgosłupa lędźwiowego. To z kolei skutkuje problemami z płynnym poruszaniem się. Starałem się wykonywać ćwiczenia w domu, jednak nie przyniosło to pożądanego skutku. Koleżanka zmagała się z podobnym problemem, jednak pomógł jej masaż wykonany w gabinecie Beauty Expert, w Bierutowie. Pracujący tam specjaliści, pomogli jej znaleźć napięcie w ciele oraz następnie je wyeliminować. Coraz bardziej przekonuje się do skorzystania z masażu, czy ktoś jeszcze mógłby polecić tę usługę?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Zobacz sobie ofertę masaż / toruń. Znajdziesz w niej kilka rodzajów masażu. Ja własnie zastanawiam się nad masażem leczniczym. Zdecydowanie by mi się przydał, bo plecy bolą mnie niemiłosiernie od jakiegoś czasu a nie chcę się faszerować lekami.
Odpowiedz
#3
Też teraz szukam tego rodzaju specjalistów. Masażysta w Jastrzębiu Zdroju jest mi najbardziej potrzebny, bo właśnie tutaj mieszkam jednak nie znam się za bardzo na tego typu salonach oraz gabinetach. Gdzie najlepiej się zgłosić i kogo polecacie?
Odpowiedz
#4
Nie trzeba wydawać dużych pieniędzy na masaż, wystarczy tylko zaopatrzyć się w odpowiednie składniki. Przyda się świeca do masażu. Tutaj jest dostępna https://www.manada.pl/swiece-do-masazu . W ich ofercie możecie znaleźć różne zapachy, dzięki którym skóra też zyska piękny zapach. Wystarczy rozpuścić wosk i odczekać chwilę. W ten sposób można też spędzić miło czas z ukochaną osobą.
Odpowiedz
#5
To już chyba zależy przede wszystkim od Waszych potrzeb. Moim zdaniem ciekawym pomysłem może być zaopatrzenie się w specjalne sprzęty, dzięki którym będzie można nawet wykonać takie masaże samemu w domu. Na stronie https://4fizjo.pl/pol_m_Walki-do-masazu_...i-232.html czytałem o tym więcej i zastanawiam się, co Wy o tym sądzicie.
Odpowiedz
#6
Ekologiczna świece do masażu, z naturalnych wegańskich składników, ręcznie robiona kupicie w sklepie Homeliness https://homeliness.eu/. Mają tam cudne zapachy, świece mają doskonały skład, który sprawia, że po masażu skóra jest doskonale nawilżona, wygładzona i uelastyczniona. Idealnie nadają się na domowy wieczór spa.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
masaze to fajna sprawa ale wybierz odpowiedniego fizjoterapeute by ci krzywdy nie zrobi.. nie zaszkodzi tez delikatny erotyczny rozluzniajacy masaz od meza Uśmiech ja uwielbiam
Odpowiedz
#8
masaz od meza.. juz widze jak by moj mi zrobil.. predzej by mi skore zdarl Tongue
Odpowiedz
#9
eeee wydaje ci sie Big Grin jak zrobisz nastroj to sie facet wkreci Big Grin polecam te olejki https://superlove.pl/olejki-do-masazu/ar...-do-masazu sa niesamowicie aromatyczne
Odpowiedz
#10
Obecnie sporo osób decyduje się również na masaż tantryczny Warszawa. Warto się na niego zdecydować jeśli szukacie nowych doznań, chcecie się odstresować i lepiej poznać swoj własny organizm.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama