Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zostań swoim szefem?
#1
Cześć, szukam nowej pracy, bo obecna mnie w ogóle nie zadowala, są słabe zarobki i okropni szefowie. Niedawno koleżanka powiedziała mi, żebym aplikowała do You Are The Boss, które jest częścią Phinance przeznaczoną dla młodych osób. Według niej to praca, w której nikt Cię nie ogranicza, sama sobie jesteś szefem i w dodatku możesz naprawdę nieźle zarobić. Mnie chyba przekonała, a Wy co myślicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Lena, moja przyjaciółka kilka miesięcy temu podjęła pracę w koncernie BMW jako doradca ds. sprzedaży samochodów tejże marki. Jest bardzo usatysfakcjonowana możliwościami rozwoju zawodowego, charakterem zatrudnienia i zarobkamiUśmiech Jeśli interesujesz się motoryzacją, polecam przejrzeć ogłoszenia publikowane bezpośrednio przez tę świetnie prosperującą korporację: https://www.praca-dealerbmw.pl/home/stan...ealer-bmw/ . Wszystkie stanowiska wydają mi się ciekawe i ambitne.
Odpowiedz
#3
Brzmi fajnie, ale ja nie dałabym rady na pewno. Za dużo na głowie, mając swoją firmę to chyba zawsze jest się w pracy. Ja wolę znaleźć sobie fajną pracę i też coś korzystać z życia. Może też poszukasz pracy dla siebie? Zobacz sobie portal Fach Praca tu znajdziesz oferty pracy w Polsce, jest ich całkiem spoko.
Odpowiedz
#4
Szukasz pracy? Idealnie się składa, jakiś czas temu też byłam w podobnej sytuacji i mogę powiedzieć, że nie jest łatwo znaleźć fajną i dobrze płatną pracę. Mi z polecenia koleżanki przyszła na pomoc Grupa progres https://grupaprogres.pl/oferty-pracy/ gdzie znalazłam swoją wymarzoną pracę. Mi się udało, może Tobie też się uda prace znaleźć właśnie tutaj.
Odpowiedz
#5
niepełnosprawny szuka pracy, znacie jakies firmy oferujące zatrudnienie osobie z orzeczeniem?
Odpowiedz
#6
Ja zdecydowałam się na otworzenie własnego biznesu po kursie u KobietyPro. Polecam każdemu, kto ma dość pracy na etat, a sam nie wie jak się to zabrać i potrzebuje wsparcia - poza merytoryczną wiedzą, czuję się bardzo dobrze zaopiekowania, zawsze mogę się tam poradzić jak rozwiązać dany problem.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
To nie tak hop siup sobie założyć firmę. Na pewno warto się też za dobrymi ofertami pracy porozglądać. Ja pracuje w https://folimpex.com.pl/ i sobie chwalę, dobrze ze tam trafiłam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama