Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak znaleźć pracę?
#11
Mam w planach wyjechać do pracy do niemiec. Myślałem nad zgłoszeniem się tutaj: www.opiekunki365.pl/relacje-opiekun-senior.html Słyszeliście kiedyś o nich? Praca polega na opiekowaniu się seniorami. Myślicie, że taka praca jest trudna, czy raczej w większej części przyjemna?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z agencji https://www.beyondresources.pl/pl/ która oferuje zatrudnienie w Holandii. Mają w ofercie pracę w rolnictwie za legalne stawki oraz dają możliwość dojazdu i zakwaterowania na miejscu. Dzięki nim nikt cię nie oszuka a ty dostaniesz swoje wynagrodzenie na czas i w określonej ilości.
Odpowiedz
#13
W dzisiejszych czasach znaleźć pracę to nie jest żaden problem. Można np spróbować swoich sił na płatnym stażu https://www.randstad.pl/program-stazowy/# i tam sięgać po wyższe stanowiska. W końcu kontakt z ludźmi w dzisiejszych czasach jest najlepszym doświadczeniem jakie możemy zdobyć
Odpowiedz
#14
Ja po kilku tygodniach pracy wreszcie znalazłem zatrudnienie - w PRO-KOMP. Warunki pracy bardzo mi odpowiadają - wszyscy są mili i w razie potrzeb można się bez problemu dogadać w kwestii urlopu itd.
Odpowiedz
#15
(01.05.2019, 13:11)monka napisał(a): Czy macie jakieś porady, do których mogłabym się zastosować?
Polecam pracę w policji. Nie dawno się zatrudniłam i jak na razie jestem zadowolona. Na stronie www.rekrutacja-do-policji.pl możesz znalezc cenne porady, wskazówki i materiały, które dzięki solidnemu przerobieniu przygotują cię do testów. Teraz dostęp do tej platformy jest darmowy, warto sprobowac skoro to nic nie kosztuje[/size]
Odpowiedz
#16
Teraz coraz ciężej w dobie pandemii znaleźć dobrą pracę. Dlatego ja rozważam wyjechanie do Niemiec jako opiekunka. Znalazłam renomowaną firmę "Portus" i byłam nawet już na rozmowie. Wiele moich koleżanek jest teraz własnie w Niemczech jako opiekunki z tej firmy i bardzo ją chwalą. Szczególnie że nie straszą żadnymi karami. Mają dobry kontakt z koordynatorem i firma uczciwie płaci na czas.Wszystko się zgadzało jak sobie przeanalizowałam rozmowe kwalifikacyjną więc na razie jestem na tak. Czekam tylko aż miną obostrzenia co do wyjazdów
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Również polecam tą agencję. Byłam z nimi raz w zeszłym roku i rozważam to ponownie. W szczególności, że ostatni moja koordynatorka dobrała mi bardzo miłą seniorkę z którą do dziś mam kontakt i mogę sobie pogadać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama