Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podróż
#31
(15.06.2022, 11:56)katsowa napisał(a): Cześć, gdzie planujecie najbliższą podróż? Ja właśnie wybieram się niedługo na wycieczkę objazdową, bo jadę z biurem konsorcjum.pl na Florydę, gdzie będziemy zwiedzać najważniejsze miejsca i między innymi Centrum Kosmiczne im. Kennedy’ego, które już dawno chciałam zobaczyć. A Wy co będziecie robić i gdzie jechać?

Ja też wybieram się z Konsorcjum.pl na wyjazd po najpiękniejszych parkach narodowych zachodniego wybrzeża. Od dawna marzyłam, żeby na własne oczy doświadczyć piękna USA! Dużą zaletą jest wysoki standard usług i brak dodatkowych opłat na miejscu. Nie mogę się już doczekać wyjazdu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Jeśli poszukujesz fascynujących miejsc do wyjazdu w góry, zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę Beskid Rose&SPA u których dostępne są pokoje nocleg Limanowa. To malowniczo położone miejsce, doskonale przygotowane na wypady zarówno z rodziną, jak i bliskimi. Osobiście byłam mile zaskoczona i na pewno wrócimy z mężem. Pozdrawiam serdecznie i dajcie znać, jakie wybraliście kierunki na nadchodzące wakacyjne wyjazdy!
Odpowiedz
#33
Ja skorzystałam z oferty biura Kosnorcjum.pl i właśnie zaplanowałam City Break do Rzymu w weekend majowy. Już nie mogę się doczekać. W programie jest zwiedzanie Rzymu i Watykanu, ale wszystko jest dograne tak, że będzie bez pośpiechu. Dodatkowo trafiłam na naprawdę atrakcyjną cenę.
Odpowiedz
#34
Jeśli szukasz wymarzonego wypoczynku, polecam wyjazd na Mauritius z biurem Konsorcjum.pl! Nasz pobyt w hotelu dla par był niezwykle romantyczny, a prywatna plaża zapewniła nam intymność i spokój.
Odpowiedz
#35
City Break w Rzymie z Konsorcjum.pl był strzałem w dziesiątkę! Zwiedzanie z przewodnikiem sprawiło, że poznaliśmy miasto w sposób niezwykle interesujący, a odwiedziny w Muzeach Kapitolińskich były prawdziwym wyjątkiem. Polecam każdemu, kto pragnie odkryć uroki Wiecznego Miasta i mieć świetny urlop.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama