Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urlop
#1
Hej, gdzie jedziecie na urlop? Ja jeszcze nie planowałam dokładnie, bo skorzystam z oferty Last Minute Itaki, bo mają najbardziej atrakcyjne wyjazdy w świetnych cenach. A Wy gdzie się wybieracie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja w tym roku planuję wyjazd za granicę, gdzie pogoda jest gwarantowana. Co prawda jeszcze nie wykupiliśmy wycieczki bo czekam na last minut, ale z pewnością na dniach coś się znajdzie. Żona już rozgląda się co zabrać na wakacje, bo to nasz pierwszy wyjazd za granicą. Moim zdaniem podstawą udanego wyjazdu są dobrze spakowane walizki, aby na miejscu się nie okazało, że czegoś brakuje i nie bardzo jest gdzie dokupić brakujących produktów. Chyba najlepiej sporządzić listę rzeczy, bo wtedy ma się pewność, że niczego się nie zapomni.
Odpowiedz
#3
Ja już planuję urlop na majówkę w przyszłym roku! Chyba stanie na City break w Hiszpanii z biurem Konsorcjum.pl. pobyt w hotelach z sieci Iberostar gwarantuje komfort i wysoką jakość!
Odpowiedz
#4
Macie jeszcze jakieś dni do wykorzystania w tym roku?
Odpowiedz
#5
Cześć! Ja byłam na Zanzibarze z Itaką. Zdecydowałam się na wczasy z ItaKarma. Oferta dla dorosłych zapewniającą stylowe wnętrza, strefy chilloutu i ciągłą zabawę. Wyjazd okazał się strzałem w 10 jak dla mnie!
Odpowiedz
#6
Już nie mogę doczekać się przyszłorocznego urlopu, z racji, że będzie on inny niż zwykle. Moi rodzice podjęli się opieki nad naszymi dziećmi, dzięki czemu z mężem możemy sami wybrać się na wakacje. Jedziemy tylko we dwoje, dlatego podjęliśmy decyzję, żeby odpocząć nad morzem. Wybraliśmy Mechelinki. Po przeczytaniu tego artykułu https://togethermagazyn.pl/mechelinki-dl...ejscowosc/ to miejsce wydaję mi się naprawdę urokliwe.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Właśnie ja nie tak dawno pierwszy raz byłem w http://choszczogrod.kaszuby.pl/ . Powiem wam, że wspaniale spędziłem tutaj czas. Ogólnie można tutaj wynająć porządnie urządzone domki i to dobrej cenie. Dodatkowo można także skorzystać z grilla lub altany, więc można wypocząć na świeżym powietrzu.
Odpowiedz
#8
Jeżeli chodzi o kierunek, to zależy, czego oczekujesz od wakacji. Ja kocham wypoczywać na plaży i zażywać kąpieli morskich, dlatego zdecydowałam się na Hawaje z Konsorcjum.pl. Piękne, rajskie widoki, cudowny klimat i niesamowita atmosfera <3 To to, czego teraz potrzebuję.
Odpowiedz
#9
My w tym roku spędziliśmy bardzo udany urlop w Gościńcu Malinówka - http://gosciniecmalinowka.pl/pl na Kaszubach. Fajny obiekt, z wygodnymi pokojami, przemiłymi właścicielami i przepyszną kuchnią. Dookoła piękna przyroda, jest miejsce by odpocząć na łonie natury, cisza, spokój - to czego najbardziej potrzebujemy na urlopie.
Odpowiedz
#10
Jasna sprawa. Ja zastanawiam się nad tym, czy aktualnie obozy młodzieżowe są równie popularne, jak miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Widziałem w internecie takie miejsca jak https://www.kochamwakacje.pl/ i rozważam, czy warto wysłać tam dzieci. Jakie macie zdanie na ten temat?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama