Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stylistka ubioru
#1
Stylistka ubioru Kraków - jaką możecie mi polecić? Chciałabym całkowicie wymienić swoją garderobę.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Co taka stylistka robi tak dokładniej?
Odpowiedz
#3
Taka stylistka na pewno pomoże określić, jaki styl do nas najbardziej pasuje Wink Ale sądzę, że korzystanie z takich usług nie jest koniecznością. Ja na przykład sama zauważyłam, że najlepiej pasuje do mnie styl francuski. Bardzo dobrze również czuję się w takich eleganckich, a jednocześnie ponadczasowych i prostych rzeczach Uśmiech A apaszki to moja miłość od zawsze Wink
Odpowiedz
#4
Takie stylistki teraz mają chyba trochę dodatkowej pracy bo po pandemii mocno zmieniła się moda prawda? W artykule https://kmag.pl/article/moda-po-pandemii...e-zmienilo czytałem jakie to zmiany się pojawiły i jak teraz kupuje się ubrania. Muszę przyznać, że razem z żoną więcej korzystamy z możliwości zakupu ubrań online, wygodnie i często jest dużo taniej także.
Odpowiedz
#5
Nigdy nie korzystałam z pomocy profesjonalnej stylistki, wydaje mi się, ze to jednak spory wydatek ;/ inspiracji i porad związanych z modą szukam zwykle w internecie, na takich blogach jak Modowy Zakątek https://modowyzakatek.pl/. Super lektura, można poczytać o aktualnych trendach, życiu projektantów czy najważniejszych wydarzeniach związanych ze światem mody.
Odpowiedz
#6
Od siebie mogę polecić wam czapki zimowe unisex . Faktycznie tutaj wybór okazał się tak duży, że bez problemu znalazłam coś bardzo ładnego dla siebie, dodatkowo cena nie była też wcale wygórowana.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Fajna sprawa taka stylistka, ale też myślę że można sobie sprawdzić po prostu trendy na jesień w modzie dziecięcej w poradnikach internetowych. Można z nich się wielu rzeczy dowiedzieć i zebrać inspiracje
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama