Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyposażenie kuchni
#1
Witam, doradzi mi ktoś w jaki ciekawy sposób mógłabym fajnie wyposażyć swoją kuchnię? Mam tutaj na myśli sprzęty AGD, tak aby było zgrane i wszystko pasowało do siebie. Oczywiście naczynia jakiej firmy kupujecie, jakie urządzenia mniejsze są niezbędne w każdej kuchni. Kupiłam mieszkanie i zaczynam powoli kupować wszystko a kuchnia dla mnie jest najwazniejsza. Podpowiedzcie na co zwracacie uwage w kuchni.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Niezależnie od tego, czy urządza się kuchnię, salon, pokój dziecięcy czy sypialnię, warto dobrze przemyśleć, jakie elementy wyposażenia będą potrzebne.Zazwyczaj w kuchni przygotowuje się posiłki, dlatego warto połączyć ją z funkcjonalną jadalnią, w której można spokojnie zjeść obiad czy kolację w gronie rodziny. Aby dokonać rozsądnego zakupu, trzeba przejrzeć wiele ofert i odwiedzić mnóstwo sklepów. Są osoby, które dobrze wiedzą, czego chcą i jest im łatwiej w sklepie podjąć decyzję.
Odpowiedz
#3
Do mojego mieszkania ostatnio kupiłem coś z sklepu internetowego oświetlenie . Z tego zakupu naprawdę jestem bardzo zadowolony bo zakup był po prostu rewelacyjny.
Odpowiedz
#4
A czy macie w Waszych kuchniach dzbanki filtrujące na wodę? Jeśli tak, to jakie kupujecie do nich wkłady - oryginalne, czy zamienniki? Czytałam ostatnio na stronie https://strefafiltrow.pl/blog/oryginalne...ita-maxtra, że nie ma sensu kupować filtrów oryginalnych, po ich działanie niczym się nie różni, a są dużo droższe od zamienników. Wiedzieliście o tym?
Odpowiedz
#5
Moim zdaniem elementem wyposażenia kuchni jest solidny i elegancki zestaw obiadowy, może taki porcelanowy. W kuchni przydadzą się również sztućce. Wiadomo że inne sprzęty typu AGD też się przydadzą, ale jak nie będzie talerzy, kubków czy innych tego typu narzędzi to nie tylko nie będzie na czym jeść to i czym jeść. Ale wiadomo każdy urządza sobie po swojemu. Tak ciężko jest komuś doradzić, gdyż każdy ma inny gust i inne wymagania. Popytaj znajomych może znają jakieś fajne stronki
Odpowiedz
#6
Ja się właśnie przeprowadziłam do dużego domu i kuchnia jest też wyjątkowo przestronna. Zamówiłam sobie do niej taki ładny kredens ze szklanym drzwiczkami i przydałoby się za nimi coś postawić. Pięknie by wyglądał elegancki zestaw obiadowy, który byłby używany od święta. Nawet przeglądałam sobie w różnych sklepach takie komplety i najbardziej wpadł mi w oko jeden stąd https://urodastolu.pl/ . Polski porcelanowy serwis obiadowy na 12 osób Szara Girlanda jest piękny, sami zobaczcie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
To racja, takie wyposażenie jest bardzo ważne i warto o nie zadbać. Możliwe że tutaj https://bazylia.pl/jadalnia też wam coś wpadnie w oko. Ja mam na oku kilka rzeczy i zaraz po wypłacie zamierzam je zamówić. Słyszałam, że produkty w tym sklepie są świetnej jakości. Może ktoś z was miał już okazję robić tam zakupy?
Odpowiedz
#8
Ostatnio miałem pecha, bo w przeciągu zaledwie miesiąca musiałem kupić nową lodówkę i kuchenkę. Mimo skumulowanych wydatków postanowiłem zainwestować w urządzenia spod szyldu Samsunga. Zamówienie zrealizowałem w sklepie https://maxelektro.pl/samsung/ i mam nadzieję, że teraz przynajmniej na kilka lat mam spokój.
Odpowiedz
#9
Ja ze swojej strony mogę Wam jeszcze doreadzić by zainwestować w nowoczesny system modern box dostepny w ofercie firmy GTV. Odkąd go mam wszystko jest uporządkowane i ma swoje miejsce, nie musze się już martwić o chaos czy nieporządek na blacie kuchennym Uśmiech Mega funkcjonalny, praktyczny a przy tym bardzo estetyczny Uśmiech
Odpowiedz
#10
ja planuje kupic wyciskarke do owocow ale tyle tego na rynku ze jeszcze nie wybralam konkretnej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama