Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyposażenie kuchni
#11
Ja bym jednak postawił na sprawdzone firmy. Jednak wydając tak duże pieniądze, wolę mieć pewność, że odpowiednio je spożytkuję. Na pewno można w tym temacie polecić meble z https://nowameblarnia.pl/kredensy bo wyglądają one bardzo elegancki. Jestem przekonany, że i na Was będą robiły spore wrazenie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
(17.07.2019, 19:47)szalonaona napisał(a): ja planuje kupic wyciskarke do owocow ale tyle tego na rynku ze jeszcze nie wybralam konkretnej

Ja mialam ten sam problem, na oku w sumie mialam dwie ale wybralam wolnoobrotową Midea ze wzgledu na opinie i mozliwosc przetestowania u znajomych Big Grin Kupiłam bez mrugniecia okiem i to byl strzal w 10! Wyciskarka jest cicha, latwa do mycia, ma opcje lodow smothie musów czy soków w zaleznosci od tego czy zalozysz sitko czy filtr. Przy dzieciach jest to mega wygoda bo kazdy owoc i warzywo podam i wypija bez marudzenia Big Grin
Odpowiedz
#13
Ja myślę, że w żadnej kuchni nie powinno zabraknąć stołu z krzesłami. Jeśli nie ma oddzielnej jadalni to właśnie w kuchni taki stół powinien się znaleźć. Solidne stoły w różnych stylach znajdziecie w ofercie sklepu Market Meblowy https://marketmeblowy.pl/meble-kuchenne/...-do-kuchni . Tu możecie zamówić stół rozkładany (lub nie) wykonany z materiałów bardzo dobrej jakości. Na stronie sklepu znajdziecie pełną ofertę wraz z cenami poszczególnych zestawów mebli.
Odpowiedz
#14
A myślałaś nad thermomixem? świetny sprzęcik. Są też takie prezentacje na których możesz sobie zobaczyć i przetestować sprzęt, ja na przykład byłam w kielcach i Pani Justyny Ciesiun i serdecznie polecam. Ale naprawdę - to najlepsze agd jakie mam w kuchni
Odpowiedz
#15
Sam też zastanawiam się nad kupnem wyciskarki wolnoobrotowej, podobno są super.
Odpowiedz
#16
ja u siebie nie wyobrazam sobie nie miec porzadnej wyciskarki do sokow, mamy taka wolnoobrotowa Hurom, dobry sprzet, ciesze sie, bo to najlepsza inwestycja jaka zrobilam ostatnio
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
najlepszą marką jeśli chodzi o AGD jest dla mnie Electrolux. Mam zmywarkę od niedawna i jestem z niej super zadowolona, moja posiada funkcję AirDry, sama otwiera się po myciu, dzieki temu naczynia są zawsze idealnie suche, nawet te plastikowe. Sprzęt jest energooszczędny i też niewiele wody zużywa do mycia.
Odpowiedz
#18
Czy ktoś z Was zdecydował się na zamontowaniu w kuchni płyty elektrycznej? Właśnie czeka mnie remont i chciałam wymienić swoją kuchenkę właśnie na taką płytę. Zaczęłam już nawet przeglądać https://www.ceneo.pl/Plyty_elektryczne_do_zabudowy , które byłyby odpowiednie do mojej kuchni. Dość dużo gotuję, stąd nie wiem, czy u mnie się sprawdzi. Ktoś może podzieli się ze mną swoją opinią?
Odpowiedz
#19
To co z pewnością nie powinno zabraknąć w kuchni to wszelkiego typu urządzeń agd. Sprzęty dzięki, którym można usprawnić sobie przygotowanie różnych potraw, wypieków. Dlatego warto sobie zajrzeć przykładowo na stronę https://bestcena.pl/agd i wybrać dla siebie odpowiednie urządzenia. Mnie się tam spodobał przykładowo robot kuchenny, który jest wielofunkcyjny i wykonany z dobrych materiałów. Dlatego z pewnością posłuży on przez długi czas. Warto skorzystać z tej oferty tym bardziej, że jest na niego promocja.
Odpowiedz
#20
ja zaopatrzyłam się w mojej kuchni w sprzet od Electroluxa. Mmam płyte indukcyjną SensePro  z możliwością wspomaganego gotowania, duszenia, smazenia ma ogrom funkcji a ja zostałam mistrzynią gotowania i sprawia mi to nie lada frajde

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama